Znaleziono 2225 wyników

autor: Zdzislaw
niedziela, 14 czerwca 2026, 19:11
Forum: Kaski.
Temat: Neotec 3
Odpowiedzi: 4
Odsłony: 160

Re: Neotec 3

Tomson , no też właśnie o to pytałem z 2 czy 3 lata temu jak do N2 się przymierzałem. Bo były komentarze odnośnie takich egzemplarzy. Przymierzałem też kilka dni temu w RRmoto Schuberty C5, i inne wszystko co na półce było szczękowe i integralne, no i jak za ostatnim razem jakościowo na moje N3 był...
autor: Zdzislaw
sobota, 13 czerwca 2026, 21:42
Forum: Kaski.
Temat: Neotec 3
Odpowiedzi: 4
Odsłony: 160

Neotec 3

Są tu posiadacze Neoteca 3? Jak wrażenia po przesiadce z innych kasków? Może ktoś napisać coś od siebie? Bo testy testami, wiadomo, najlepszy jest taki i sraki, a życie swoje :) Coś z interkomów oprócz Sena SLR 3 tam pasuje w środek? Ewentualnie czy idzie gdzieś to chujostwo kupić taniej jak 1400 cz...
autor: Zdzislaw
wtorek, 9 czerwca 2026, 10:42
Forum: Układ napędowy szeroko pojęty - silnik, sprzęgło, skrzynia.
Temat: Dziwny dźwięk przy około 4500 tys obrotów.
Odpowiedzi: 6
Odsłony: 347

Re: Dziwny dźwięk przy około 4500 tys obrotów.

Odpowietrzanie baku sprawdź przy okazji, czyli przejedź się z otwartym wlewem, jedno wyeliminujesz wtedy.

Na postoju też to się dzieje? Może dasz radę nagrać to?
autor: Zdzislaw
piątek, 8 maja 2026, 23:04
Forum: Układ elektryczny.
Temat: Stojan do wr 125
Odpowiedzi: 11
Odsłony: 1552

Re: Stojan do wr 125

Zobacz to, sa tam wszystkie wymiary i można szukać dalej: https://amotopart.com/pl-pl/products/generator-stojan-pasuje-do-yamaha-yzf-r15-yzf-r125-mt-125-14-19-wr125-r-x-09-14 Nie bój się zamienników, na alidrogo też można trafić czasem dobre rzeczy, ale cza czekać. Pamiętaj też o nowym regulatorze i...
autor: Zdzislaw
czwartek, 23 kwietnia 2026, 21:29
Forum: Powitalnia.
Temat: Nowy ujeżdżacz dóch kółek.
Odpowiedzi: 14
Odsłony: 5250

Re: Nowy ujeżdżacz dóch kółek.

Kiedyś jechałem z doświadczonym ujezdżaczem, który jechał na motorze 350 a ja Yamahą. To było jakieś 70 km Nie polecam takiej jazdy a nie powiem kto to był. Ale fajnie, że młody jeździ. Chyba więcej jak 70km :P . Wszyscy i tak skończymy na RE 350 i max 110km/h :) . Ale to chyba nie o Mnie, bo ja ni...
autor: Zdzislaw
czwartek, 23 kwietnia 2026, 21:27
Forum: Powitalnia.
Temat: Nowy ujeżdżacz dóch kółek.
Odpowiedzi: 14
Odsłony: 5250

Re: Nowy ujeżdżacz dóch kółek.

Zdrowie jeźdźca!
autor: Zdzislaw
piątek, 23 stycznia 2026, 10:45
Forum: Zawieszenie i koła.
Temat: Tuleja wahacza tylnego pytanie niecierpiące zwłoki
Odpowiedzi: 110
Odsłony: 126351

Re: Tuleja wahacza tylnego pytanie niecierpiące zwłoki

Maciejka pisze:Zdzichu, inflacja to wzrost cen, spada czyli rosną wolniej. Spadek cen to deflacja o której nie usłyszymy już nigdy


Ja prosty chłopok ze wsi więc się nie znam na tym :rotfl:
Jest drogo i tyle. Tanio już nie będzie.
autor: Zdzislaw
czwartek, 22 stycznia 2026, 22:11
Forum: Zawieszenie i koła.
Temat: Tuleja wahacza tylnego pytanie niecierpiące zwłoki
Odpowiedzi: 110
Odsłony: 126351

Re: Tuleja wahacza tylnego pytanie niecierpiące zwłoki

3 lata temu w IC kosztował cały zestaw 308zł, teraz 500. Pojebało ich już. Zresztą nie tylko ich, bo ponoć inflacja spada, a ceny wyższe jak rok temu.
autor: Zdzislaw
środa, 21 stycznia 2026, 20:03
Forum: Zawieszenie i koła.
Temat: Tuleja wahacza tylnego pytanie niecierpiące zwłoki
Odpowiedzi: 110
Odsłony: 126351

Re: Tuleja wahacza tylnego pytanie niecierpiące zwłoki

Poszukaj w Intercars. Numer części jest podany gdzieś na forum.
autor: Zdzislaw
środa, 21 stycznia 2026, 18:15
Forum: Kaski.
Temat: Kabuto
Odpowiedzi: 1
Odsłony: 4894

Kabuto

Miał ktoś może okazję macać, a może i jeździć w kaskach owej firmy Kabuto? Dokładnie chodzi o model Ryuki. Dostępne są min. w salunach Hondy. Cenowo nie wyglądają masakrycznie drogo, ale jak z jakością? Ktokolwiek widział ktokolwiek macał...
autor: Zdzislaw
czwartek, 16 października 2025, 09:32
Forum: Pozostałe.
Temat: Kominiarka
Odpowiedzi: 6
Odsłony: 6715

Re: Kominiarka

Nie wiem jakie Troll miał, ale kiedyś Brubecka z jonami srebra były cienkie i bezszwowe.
autor: Zdzislaw
wtorek, 23 września 2025, 09:17
Forum: Części, odzież, akcesoria.
Temat: Uszczelka pod pokrywę zaworów, uszczelki śrub - OEM Yamaha
Odpowiedzi: 5
Odsłony: 6476

Re: Uszczelka pod pokrywę zaworów, uszczelki śrub - OEM Yamaha

Jaka część województwa K-P?
autor: Zdzislaw
środa, 27 sierpnia 2025, 19:43
Forum: Nasza strona.
Temat: Jakieś ataki czy cuś?
Odpowiedzi: 37
Odsłony: 76166

Re: Jakieś ataki czy cuś?

Dziadostwo.
autor: Zdzislaw
wtorek, 15 lipca 2025, 20:03
Forum: Układ napędowy szeroko pojęty - silnik, sprzęgło, skrzynia.
Temat: Regulacja zaworów
Odpowiedzi: 65
Odsłony: 80029

Re: Regulacja zaworów

Jak ustawisz oby dwa zawory by były w tym samym zakresie(większy luz) będzie ok.
autor: Zdzislaw
wtorek, 15 lipca 2025, 12:54
Forum: Zawieszenie i koła.
Temat: Przednie amortyzatory
Odpowiedzi: 30
Odsłony: 39089

Re: Przednie amortyzatory

Więc pozostaje albo spawanie, albo szpachla znowu, może być ta z dodatkiem amelinium. Jak co mam puszkę takiej, mogę się podzielić :) .
autor: Zdzislaw
poniedziałek, 14 lipca 2025, 19:47
Forum: Zawieszenie i koła.
Temat: Przednie amortyzatory
Odpowiedzi: 30
Odsłony: 39089

Re: Przednie amortyzatory

GhostDog pisze:...
Jak chcesz to ci oddam za coś tam
...


I się podzielić :) .

Skoro Ja mam założone od nowszego i pasowały, to i od starszego do nowszego będą pasować. Perszing mógłbyś sobie przypomnieć od którego rocznika to był przód, co kiedyś tam kupiłem go od Ciebie i napisać bo nie pamiętam już ;) .
autor: Zdzislaw
piątek, 13 czerwca 2025, 22:17
Forum: Dodatki do motocykli.
Temat: Stelaż kufrów bocznych.
Odpowiedzi: 5
Odsłony: 7712

Re: Stelaż kufrów bocznych.

A pokaż fotkę jak to próbujesz zamontować. Bo w sumie tył się raczej nie różni RP02->RP10 oprócz długości setów pasażera(mocowanie tłumików).
autor: Zdzislaw
środa, 23 kwietnia 2025, 17:49
Forum: Układ napędowy szeroko pojęty - silnik, sprzęgło, skrzynia.
Temat: wymiana oleju
Odpowiedzi: 736
Odsłony: 575679

Re: wymiana oleju

Nigdy nie używam klucza dynamometrycznego a wszystko robię sam (no chyba, że robi Zdzichu) A śrubę podczas dokręcania powierzam opiece jakiemuś Bogu, każdą śrubę lub nakrętkę innemu. Działa już tyle lat. Myślę, że jak Zdzichu dokręca to trzeba pomnożyć razy 3 a może i 4. ;-) Tomku, wiele osób dokrę...
autor: Zdzislaw
środa, 23 kwietnia 2025, 17:48
Forum: Układ napędowy szeroko pojęty - silnik, sprzęgło, skrzynia.
Temat: wymiana oleju
Odpowiedzi: 736
Odsłony: 575679

Re: wymiana oleju

JAREK pisze:...uszczelniłem kilkoma kłaczkami konopii..


Lepsze to jak silikon czerwony :mrgreen:
autor: Zdzislaw
poniedziałek, 7 kwietnia 2025, 11:10
Forum: Układ napędowy szeroko pojęty - silnik, sprzęgło, skrzynia.
Temat: wymiana oleju
Odpowiedzi: 736
Odsłony: 575679

Re: wymiana oleju

Jarku , dużo roboty nie ma ze zwaleniem miski. Wywalasz wydech, odkręcasz wonże olejowe i miskę masz wyjętą. Wszystko robisz na centralce w pozycji leżącej. Jeden dzień i zrobione. Oczywiście wcześniej wszystko dookoła na silniku warto umyć z naleciałości. Gorzej z montażem wydechu, żeby coś się ni...
autor: Zdzislaw
poniedziałek, 7 kwietnia 2025, 11:04
Forum: Układ napędowy szeroko pojęty - silnik, sprzęgło, skrzynia.
Temat: Wyciek oleju
Odpowiedzi: 26
Odsłony: 26735

Re: Wyciek oleju

A nie podcieka z czujnika luzu czasami?
Bo skoro wymieniłeś simmer na nowy i nadal leci to są dwa wyjścia, albo uszkodziłeś niechcący go przy montażu, albo bardzo chropowata powierzchnia wałka dźwigni zmiany biegów jest. I cza to jakość przepolerować.
autor: Zdzislaw
środa, 26 marca 2025, 08:25
Forum: Układ elektryczny.
Temat: Podłączenie kabli WN
Odpowiedzi: 9
Odsłony: 13963

Re: Podłączenie kabli WN

Iskra będzie najwyżej w suwie wydechu jak w maluchu
autor: Zdzislaw
wtorek, 25 marca 2025, 11:49
Forum: Układ elektryczny.
Temat: Brak prądu
Odpowiedzi: 30
Odsłony: 2391753

Re: Brak prądu

No, Zdzisław napisał co w serwisówce było. Tam jest wszystko :P .
autor: Zdzislaw
czwartek, 20 marca 2025, 21:19
Forum: Z kluczem w ręku.
Temat: Licznik rozbiórka
Odpowiedzi: 25
Odsłony: 49632

Re: Licznik rozbiórka

Sądzę, że lepiej nie polerować tego, nie przeszkadza to na moje :) .
autor: Zdzislaw
czwartek, 20 marca 2025, 21:17
Forum: Układ elektryczny.
Temat: Brak prądu
Odpowiedzi: 30
Odsłony: 2391753

Re: Brak prądu

Miałem podobnie kiedyś. Czary mary, kostka przy klamce, i szukanie, zaś nie paliła w ogóle a kręciła, winna była zasyfiona szlamem stacyjka w środku. Objaw taki, że jak wilgoć była to mogłem kręcić ale nie paliła, odcinało iskrę, a jak wyschło w srodku to normalnie. Jeździłem rok z odpiętym czujniki...
autor: Zdzislaw
czwartek, 20 marca 2025, 01:23
Forum: Układ elektryczny.
Temat: Brak prądu
Odpowiedzi: 30
Odsłony: 2391753

Re: Brak prądu

A może i kontrolka luzu faktycznie być.
autor: Zdzislaw
wtorek, 18 marca 2025, 22:37
Forum: Z kluczem w ręku.
Temat: Licznik rozbiórka
Odpowiedzi: 25
Odsłony: 49632

Re: Licznik rozbiórka

One były normalnie przezroczyste jak były nowe. I w tym roku zrobiły się żółte.
autor: Zdzislaw
wtorek, 18 marca 2025, 22:35
Forum: Układ elektryczny.
Temat: Brak prądu
Odpowiedzi: 30
Odsłony: 2391753

Re: Brak prądu

Ja się nie znam, ale obstawiam jakiś alarm czy cuś. Jak jest to samotna wtyczka to bym bardziej. Coś kojarzę, że turkusowy kabelek szedł do modułu zapłonowego nawet. Nie możesz prześledzić dokąd ona idzie? To by ułatwiło też poszukiwania. Ale znowu z drugiej strony w lampie tam nie ma za bardzo miej...
autor: Zdzislaw
poniedziałek, 17 marca 2025, 03:55
Forum: Z kluczem w ręku.
Temat: Licznik rozbiórka
Odpowiedzi: 25
Odsłony: 49632

Re: Licznik rozbiórka

Całe 5 lat.
autor: Zdzislaw
niedziela, 16 marca 2025, 19:40
Forum: Z kluczem w ręku.
Temat: Licznik rozbiórka
Odpowiedzi: 25
Odsłony: 49632

Re: Licznik rozbiórka

No licznik złożony, działa jak należy, ale znowu nie mam podświetlenia obrotomierza, wskazówka paliwa skacze czasami, a i kontrolka oleju pali się, chociaż po przekręceniu kluczyka zapala się i gaśnie normalnie. Czyli i tak muszę jeszcze raz to rozbebłać kiedyś i poszukać kabla co się popsuł. No i k...

Wyszukiwanie zaawansowane