Znaleziono 2225 wyników
Re: Neotec 3
Tomson , no też właśnie o to pytałem z 2 czy 3 lata temu jak do N2 się przymierzałem. Bo były komentarze odnośnie takich egzemplarzy. Przymierzałem też kilka dni temu w RRmoto Schuberty C5, i inne wszystko co na półce było szczękowe i integralne, no i jak za ostatnim razem jakościowo na moje N3 był...
Neotec 3
Są tu posiadacze Neoteca 3? Jak wrażenia po przesiadce z innych kasków? Może ktoś napisać coś od siebie? Bo testy testami, wiadomo, najlepszy jest taki i sraki, a życie swoje :) Coś z interkomów oprócz Sena SLR 3 tam pasuje w środek? Ewentualnie czy idzie gdzieś to chujostwo kupić taniej jak 1400 cz...
- wtorek, 9 czerwca 2026, 10:42
- Forum: Układ napędowy szeroko pojęty - silnik, sprzęgło, skrzynia.
- Temat: Dziwny dźwięk przy około 4500 tys obrotów.
- Odpowiedzi: 6
- Odsłony: 347
Re: Dziwny dźwięk przy około 4500 tys obrotów.
Odpowietrzanie baku sprawdź przy okazji, czyli przejedź się z otwartym wlewem, jedno wyeliminujesz wtedy.
Na postoju też to się dzieje? Może dasz radę nagrać to?
Na postoju też to się dzieje? Może dasz radę nagrać to?
- piątek, 8 maja 2026, 23:04
- Forum: Układ elektryczny.
- Temat: Stojan do wr 125
- Odpowiedzi: 11
- Odsłony: 1552
Re: Stojan do wr 125
Zobacz to, sa tam wszystkie wymiary i można szukać dalej: https://amotopart.com/pl-pl/products/generator-stojan-pasuje-do-yamaha-yzf-r15-yzf-r125-mt-125-14-19-wr125-r-x-09-14 Nie bój się zamienników, na alidrogo też można trafić czasem dobre rzeczy, ale cza czekać. Pamiętaj też o nowym regulatorze i...
- czwartek, 23 kwietnia 2026, 21:29
- Forum: Powitalnia.
- Temat: Nowy ujeżdżacz dóch kółek.
- Odpowiedzi: 14
- Odsłony: 5250
Re: Nowy ujeżdżacz dóch kółek.
Kiedyś jechałem z doświadczonym ujezdżaczem, który jechał na motorze 350 a ja Yamahą. To było jakieś 70 km Nie polecam takiej jazdy a nie powiem kto to był. Ale fajnie, że młody jeździ. Chyba więcej jak 70km :P . Wszyscy i tak skończymy na RE 350 i max 110km/h :) . Ale to chyba nie o Mnie, bo ja ni...
- czwartek, 23 kwietnia 2026, 21:27
- Forum: Powitalnia.
- Temat: Nowy ujeżdżacz dóch kółek.
- Odpowiedzi: 14
- Odsłony: 5250
Re: Nowy ujeżdżacz dóch kółek.
Zdrowie jeźdźca!
- piątek, 23 stycznia 2026, 10:45
- Forum: Zawieszenie i koła.
- Temat: Tuleja wahacza tylnego pytanie niecierpiące zwłoki
- Odpowiedzi: 110
- Odsłony: 126351
Re: Tuleja wahacza tylnego pytanie niecierpiące zwłoki
Maciejka pisze:Zdzichu, inflacja to wzrost cen, spada czyli rosną wolniej. Spadek cen to deflacja o której nie usłyszymy już nigdy
Ja prosty chłopok ze wsi więc się nie znam na tym
Jest drogo i tyle. Tanio już nie będzie.
- czwartek, 22 stycznia 2026, 22:11
- Forum: Zawieszenie i koła.
- Temat: Tuleja wahacza tylnego pytanie niecierpiące zwłoki
- Odpowiedzi: 110
- Odsłony: 126351
Re: Tuleja wahacza tylnego pytanie niecierpiące zwłoki
3 lata temu w IC kosztował cały zestaw 308zł, teraz 500. Pojebało ich już. Zresztą nie tylko ich, bo ponoć inflacja spada, a ceny wyższe jak rok temu.
- środa, 21 stycznia 2026, 20:03
- Forum: Zawieszenie i koła.
- Temat: Tuleja wahacza tylnego pytanie niecierpiące zwłoki
- Odpowiedzi: 110
- Odsłony: 126351
Re: Tuleja wahacza tylnego pytanie niecierpiące zwłoki
Poszukaj w Intercars. Numer części jest podany gdzieś na forum.
Kabuto
Miał ktoś może okazję macać, a może i jeździć w kaskach owej firmy Kabuto? Dokładnie chodzi o model Ryuki. Dostępne są min. w salunach Hondy. Cenowo nie wyglądają masakrycznie drogo, ale jak z jakością? Ktokolwiek widział ktokolwiek macał...
- czwartek, 16 października 2025, 09:32
- Forum: Pozostałe.
- Temat: Kominiarka
- Odpowiedzi: 6
- Odsłony: 6715
Re: Kominiarka
Nie wiem jakie Troll miał, ale kiedyś Brubecka z jonami srebra były cienkie i bezszwowe.
- wtorek, 23 września 2025, 09:17
- Forum: Części, odzież, akcesoria.
- Temat: Uszczelka pod pokrywę zaworów, uszczelki śrub - OEM Yamaha
- Odpowiedzi: 5
- Odsłony: 6476
Re: Uszczelka pod pokrywę zaworów, uszczelki śrub - OEM Yamaha
Jaka część województwa K-P?
- środa, 27 sierpnia 2025, 19:43
- Forum: Nasza strona.
- Temat: Jakieś ataki czy cuś?
- Odpowiedzi: 37
- Odsłony: 76166
Re: Jakieś ataki czy cuś?
Dziadostwo.
- wtorek, 15 lipca 2025, 20:03
- Forum: Układ napędowy szeroko pojęty - silnik, sprzęgło, skrzynia.
- Temat: Regulacja zaworów
- Odpowiedzi: 65
- Odsłony: 80029
Re: Regulacja zaworów
Jak ustawisz oby dwa zawory by były w tym samym zakresie(większy luz) będzie ok.
- wtorek, 15 lipca 2025, 12:54
- Forum: Zawieszenie i koła.
- Temat: Przednie amortyzatory
- Odpowiedzi: 30
- Odsłony: 39089
Re: Przednie amortyzatory
Więc pozostaje albo spawanie, albo szpachla znowu, może być ta z dodatkiem amelinium. Jak co mam puszkę takiej, mogę się podzielić
.
.- poniedziałek, 14 lipca 2025, 19:47
- Forum: Zawieszenie i koła.
- Temat: Przednie amortyzatory
- Odpowiedzi: 30
- Odsłony: 39089
Re: Przednie amortyzatory
GhostDog pisze:...
Jak chcesz to ci oddam za coś tam
...
I się podzielić
.Skoro Ja mam założone od nowszego i pasowały, to i od starszego do nowszego będą pasować. Perszing mógłbyś sobie przypomnieć od którego rocznika to był przód, co kiedyś tam kupiłem go od Ciebie i napisać bo nie pamiętam już
.- piątek, 13 czerwca 2025, 22:17
- Forum: Dodatki do motocykli.
- Temat: Stelaż kufrów bocznych.
- Odpowiedzi: 5
- Odsłony: 7712
Re: Stelaż kufrów bocznych.
A pokaż fotkę jak to próbujesz zamontować. Bo w sumie tył się raczej nie różni RP02->RP10 oprócz długości setów pasażera(mocowanie tłumików).
- środa, 23 kwietnia 2025, 17:49
- Forum: Układ napędowy szeroko pojęty - silnik, sprzęgło, skrzynia.
- Temat: wymiana oleju
- Odpowiedzi: 736
- Odsłony: 575679
Re: wymiana oleju
Nigdy nie używam klucza dynamometrycznego a wszystko robię sam (no chyba, że robi Zdzichu) A śrubę podczas dokręcania powierzam opiece jakiemuś Bogu, każdą śrubę lub nakrętkę innemu. Działa już tyle lat. Myślę, że jak Zdzichu dokręca to trzeba pomnożyć razy 3 a może i 4. ;-) Tomku, wiele osób dokrę...
- środa, 23 kwietnia 2025, 17:48
- Forum: Układ napędowy szeroko pojęty - silnik, sprzęgło, skrzynia.
- Temat: wymiana oleju
- Odpowiedzi: 736
- Odsłony: 575679
Re: wymiana oleju
JAREK pisze:...uszczelniłem kilkoma kłaczkami konopii..
Lepsze to jak silikon czerwony
- poniedziałek, 7 kwietnia 2025, 11:10
- Forum: Układ napędowy szeroko pojęty - silnik, sprzęgło, skrzynia.
- Temat: wymiana oleju
- Odpowiedzi: 736
- Odsłony: 575679
Re: wymiana oleju
Jarku , dużo roboty nie ma ze zwaleniem miski. Wywalasz wydech, odkręcasz wonże olejowe i miskę masz wyjętą. Wszystko robisz na centralce w pozycji leżącej. Jeden dzień i zrobione. Oczywiście wcześniej wszystko dookoła na silniku warto umyć z naleciałości. Gorzej z montażem wydechu, żeby coś się ni...
- poniedziałek, 7 kwietnia 2025, 11:04
- Forum: Układ napędowy szeroko pojęty - silnik, sprzęgło, skrzynia.
- Temat: Wyciek oleju
- Odpowiedzi: 26
- Odsłony: 26735
Re: Wyciek oleju
A nie podcieka z czujnika luzu czasami?
Bo skoro wymieniłeś simmer na nowy i nadal leci to są dwa wyjścia, albo uszkodziłeś niechcący go przy montażu, albo bardzo chropowata powierzchnia wałka dźwigni zmiany biegów jest. I cza to jakość przepolerować.
Bo skoro wymieniłeś simmer na nowy i nadal leci to są dwa wyjścia, albo uszkodziłeś niechcący go przy montażu, albo bardzo chropowata powierzchnia wałka dźwigni zmiany biegów jest. I cza to jakość przepolerować.
- środa, 26 marca 2025, 08:25
- Forum: Układ elektryczny.
- Temat: Podłączenie kabli WN
- Odpowiedzi: 9
- Odsłony: 13963
Re: Podłączenie kabli WN
Iskra będzie najwyżej w suwie wydechu jak w maluchu
- wtorek, 25 marca 2025, 11:49
- Forum: Układ elektryczny.
- Temat: Brak prądu
- Odpowiedzi: 30
- Odsłony: 2391753
Re: Brak prądu
No, Zdzisław napisał co w serwisówce było. Tam jest wszystko
.
.- czwartek, 20 marca 2025, 21:19
- Forum: Z kluczem w ręku.
- Temat: Licznik rozbiórka
- Odpowiedzi: 25
- Odsłony: 49632
Re: Licznik rozbiórka
Sądzę, że lepiej nie polerować tego, nie przeszkadza to na moje
.
.- czwartek, 20 marca 2025, 21:17
- Forum: Układ elektryczny.
- Temat: Brak prądu
- Odpowiedzi: 30
- Odsłony: 2391753
Re: Brak prądu
Miałem podobnie kiedyś. Czary mary, kostka przy klamce, i szukanie, zaś nie paliła w ogóle a kręciła, winna była zasyfiona szlamem stacyjka w środku. Objaw taki, że jak wilgoć była to mogłem kręcić ale nie paliła, odcinało iskrę, a jak wyschło w srodku to normalnie. Jeździłem rok z odpiętym czujniki...
- czwartek, 20 marca 2025, 01:23
- Forum: Układ elektryczny.
- Temat: Brak prądu
- Odpowiedzi: 30
- Odsłony: 2391753
Re: Brak prądu
A może i kontrolka luzu faktycznie być.
- wtorek, 18 marca 2025, 22:37
- Forum: Z kluczem w ręku.
- Temat: Licznik rozbiórka
- Odpowiedzi: 25
- Odsłony: 49632
Re: Licznik rozbiórka
One były normalnie przezroczyste jak były nowe. I w tym roku zrobiły się żółte.
- wtorek, 18 marca 2025, 22:35
- Forum: Układ elektryczny.
- Temat: Brak prądu
- Odpowiedzi: 30
- Odsłony: 2391753
Re: Brak prądu
Ja się nie znam, ale obstawiam jakiś alarm czy cuś. Jak jest to samotna wtyczka to bym bardziej. Coś kojarzę, że turkusowy kabelek szedł do modułu zapłonowego nawet. Nie możesz prześledzić dokąd ona idzie? To by ułatwiło też poszukiwania. Ale znowu z drugiej strony w lampie tam nie ma za bardzo miej...
- poniedziałek, 17 marca 2025, 03:55
- Forum: Z kluczem w ręku.
- Temat: Licznik rozbiórka
- Odpowiedzi: 25
- Odsłony: 49632
Re: Licznik rozbiórka
Całe 5 lat.
- niedziela, 16 marca 2025, 19:40
- Forum: Z kluczem w ręku.
- Temat: Licznik rozbiórka
- Odpowiedzi: 25
- Odsłony: 49632
Re: Licznik rozbiórka
No licznik złożony, działa jak należy, ale znowu nie mam podświetlenia obrotomierza, wskazówka paliwa skacze czasami, a i kontrolka oleju pali się, chociaż po przekręceniu kluczyka zapala się i gaśnie normalnie. Czyli i tak muszę jeszcze raz to rozbebłać kiedyś i poszukać kabla co się popsuł. No i k...