Kufer i mocowanie SHAD- sprzedam.

Zamieszczamy tu w miarę dokładne opisy tego czego poszukujemy lub chcemy sprzedać.
Odpowiadający mają pisać dokładnie gdzie daną rzecz można kupić, bez pisana :"Może jest tu czy tam..."
Awatar użytkownika
ziulek
Posty: 235
Rejestracja: środa, 30 listopada 2011, 20:06
Model i rocznik moto.: FJR RP13
Województwo: W-mazowieckie
Lokalizacja: warszawa

Kufer i mocowanie SHAD- sprzedam.

Postautor: ziulek » sobota, 10 sierpnia 2013, 15:33

Moi drodzy parafianie
Szukam chętnego na kufer SHAD 42 z płytą i mocowanie aluminiowe. Zestaw można podejrzeć w mojej galerii. Co najważniejsze do kuferka wchodzi cała zgrzewka (24 puszki) piwka. Na zloty jak znalazł :mrgreen: Za całość liczę na 300 zł. Do mojej krówki planuję założyć wingracka i trzy kuferki. Więc kasiorka by się przydała. Kufer przetestowany. Przy 230 km/h (załadowany) nadal był na swoim miejscu.
Jarek - jeśli to nieodpowiednie miejsce na ten temat, to rozważ w swojej łaskawości przerzucenie do odpowiedniego tematu.
Ps. Niechcący wrzuciłem zdjęcie do ogólnego albumu. Jak możesz je usunąć, bo ja nie wiem jak.
Dziękuję
Ostatnio zmieniony sobota, 10 sierpnia 2013, 15:58 przez ziulek, łącznie zmieniany 1 raz.

Bobas

Postautor: Bobas » czwartek, 5 września 2013, 20:42

Hej,
w jakim stanie jest kuferek ?
Czy ma jakieś rysy lub uszkodzenia ?
Bobas

Awatar użytkownika
ziulek
Posty: 235
Rejestracja: środa, 30 listopada 2011, 20:06
Model i rocznik moto.: FJR RP13
Województwo: W-mazowieckie
Lokalizacja: warszawa

Postautor: ziulek » czwartek, 5 września 2013, 21:20

Witam.
Uszkodzeń brak, drobne ryski są, bo jest cały czas eksploatowany. Jak będziesz na zlocie obaczysz, ocenisz. Sprawę oprze się o bufet, to będzie pan zadowolony :-D

Bobas

Postautor: Bobas » piątek, 6 września 2013, 00:31

Czy całość mocowania będzie pasowała do mojej perełki XJR 1200 ? :mrgreen:

Awatar użytkownika
ziulek
Posty: 235
Rejestracja: środa, 30 listopada 2011, 20:06
Model i rocznik moto.: FJR RP13
Województwo: W-mazowieckie
Lokalizacja: warszawa

Postautor: ziulek » piątek, 6 września 2013, 09:53

Na pewno. Mocowanie jest na dwie śruby, mocującą tylną rączkę. Zdjęcia w mojej prywatnej galerii.

Bobas

Postautor: Bobas » piątek, 6 września 2013, 12:38

Czy ta blacha od dołu jest stabilna na śrubach podczas, gdy kufer ma duże obciążenie ?
Ostatnio zmieniony piątek, 6 września 2013, 20:16 przez Bobas, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Unfamiliar
Posty: 1449
Rejestracja: środa, 13 czerwca 2012, 13:34
Model i rocznik moto.: XJR 1300 2007
Województwo: S-śląskie
Lokalizacja: PL

Postautor: Unfamiliar » piątek, 6 września 2013, 13:11

Jest.
We wszystkich płytach mocowania podobne. Czasem kufer lata (patrz: MariuszDG) a czasem prawie wcale (patrz: ja).
***** ***

Awatar użytkownika
ziulek
Posty: 235
Rejestracja: środa, 30 listopada 2011, 20:06
Model i rocznik moto.: FJR RP13
Województwo: W-mazowieckie
Lokalizacja: warszawa

Postautor: ziulek » piątek, 6 września 2013, 22:21

Tak jest stabilna, do blachy są dwie tulejki i śruby które gościu przysłał mi w zestawie. Jeżdżę drugi sezon i naprawdę żadnych problemów. Tak ja pisałem zasuwałem z tym kufrem sporo ponad dwie paki i zgrzewka piwa też jechała. Mam tylko jeden kufer i czasami wypad był na kilka dni, a wtedy nie ważył on 5 kg ani 10 i dał radę. Ale decyzja należy do ciebie. Jak coś pisz.

Bobas

Postautor: Bobas » sobota, 7 września 2013, 07:45

Super !!!
Jestem zatem zainteresowany zakupem.
Prześlij proszę cały zestaw za pobraniem na mój adres.
Krzysztof Bodzoń
ul. Osiedlowa 15
89- 620 Powałki
tel. 601595965


Wróć do „Części, odzież, akcesoria.”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 31 gości