[S] Silnik 1300

Zamieszczamy tu w miarę dokładne opisy tego czego poszukujemy lub chcemy sprzedać.
Odpowiadający mają pisać dokładnie gdzie daną rzecz można kupić, bez pisana :"Może jest tu czy tam..."
Awatar użytkownika
Zdzislaw
Posty: 3514
Rejestracja: poniedziałek, 13 grudnia 2010, 14:39
Model i rocznik moto.: PzKpfw.Ausf.DT-75
Województwo: C-kujawsko-pomorskie
Lokalizacja: Janikowo
Kontaktowanie:

[S] Silnik 1300

Postautor: Zdzislaw » niedziela, 11 września 2016, 22:02

Sprzedam silnik bez głowicy i osprzętu. Tarcze cierne na sprzęgle do wymiany, te co w nim miałem przełożyłem do nowego silnika.
Chodził do momentu wyciągnięcia go z ramy i ściągnięcia głowicy.
Cena oczywiście do negocjacji.
Link do alledrogo: http://allegro.pl/show_item.php?item=6488612469

Awatar użytkownika
mryc
Posty: 865
Rejestracja: niedziela, 24 lutego 2008, 23:49
Model i rocznik moto.: XJR1300 '03 RP06 Extreme Yello
Województwo: E-łódzkie
Lokalizacja: Łódź

[S] Silnik 1300

Postautor: mryc » niedziela, 11 września 2016, 22:23

Ja chyba czegoś nie qumam:
1 - miałeś awarię głowicy
2 - kupiłeś drugi silnik ( bo samej głowicy nie było) ?
3 - skoro był taki fajny, więc pytanie - WHY ? - kupiony okazał się lepszy?
Yello "Fly" Submarine
665664515

Awatar użytkownika
Zdzislaw
Posty: 3514
Rejestracja: poniedziałek, 13 grudnia 2010, 14:39
Model i rocznik moto.: PzKpfw.Ausf.DT-75
Województwo: C-kujawsko-pomorskie
Lokalizacja: Janikowo
Kontaktowanie:

[S] Silnik 1300

Postautor: Zdzislaw » niedziela, 11 września 2016, 23:28

Ad 1- Tak.
Ad 2- Tak,kupiłem drugi, głowica w tym czasie była jedna na portalach i nawet teraz ją widzę nadal, a stoi pewnie tak długo jak silnik, który kupiłem. Od Artura dowiedziałem się, że stał z 1,5 roku temu, a chciałem srebrny jak być powinno... więc...
Ad 3- Nie chce Mi się teraz babrać z robieniem go- zakup głowicy, przegląd jej w zakładzie tym się zajmującym, dotarcie zaworów(można zrobić samemu), ewentualne zabielenie jej, zakup/dobranie płytek, uszczelki(ceny hurtowe), to już się robi co najmniej 1400zł. Nie liczę robocizny przy samym składaniu, gdyż sam sobie to bym opanował, $ na paliwo do samochodu w celu wożenia części po zakładach... za silnik dałem ciut więcej jak te 1400.
Czy zakupiony silnik jest lepszy?- chodzi, pali, zapierdala :) . Mógłbym motóra wrzucić na hamownię, aby się dowiedzieć, czy ma zdechnięte jakieś koniki, ale w okolicy same samochodowe mam.


Wróć do „Części, odzież, akcesoria.”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 20 gości