miały być...

Opinie o kurtkach i spodniach, w jakich jeździliśmy bądź jeździmy.

Moderator: troll

Awatar użytkownika
balth
Posty: 3193
Rejestracja: czwartek, 20 grudnia 2007, 13:09
Model i rocznik moto.: K1300R15
Województwo: W-mazowieckie
Lokalizacja: Warszawa

miały być...

Postautor: balth » środa, 19 sierpnia 2009, 18:36

....str-y ale chyba znowu zanabędę spodnie modeki. za najprostsze str kupię jedne z bardziej wypasionych modek. niby mają tych kombinacji ciuchów sporo w modece ale to tylko pozór. bez podpinki ale z membraną raczej kicha..... śmignę chyba jutro do tarboru...
bye

balth

Awatar użytkownika
hubertm
Posty: 3398
Rejestracja: wtorek, 15 lipca 2008, 17:33
Model i rocznik moto.: XJR 1300 RP19
Województwo: W-mazowieckie
Lokalizacja: warszawa
Kontaktowanie:

Postautor: hubertm » środa, 19 sierpnia 2009, 20:44

jak Ci się nie śpieszy to poczekaj do przyszłego tygodnia do poniedziałku, to śmigniemy razem :->
hubertm

Awatar użytkownika
balth
Posty: 3193
Rejestracja: czwartek, 20 grudnia 2007, 13:09
Model i rocznik moto.: K1300R15
Województwo: W-mazowieckie
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: balth » środa, 19 sierpnia 2009, 21:36

hubertm pisze:jak Ci się nie śpieszy to poczekaj do przyszłego tygodnia do poniedziałku, to śmigniemy razem :->


w poniedziałek idę do roboty. po 6 tygodniach obijania się. obawiam się, że szok będzie zbyt duży aby tego dnia robić jeszcze cokolwiek innego... ;-)
bye

balth

Awatar użytkownika
piontek
Posty: 3858
Rejestracja: środa, 9 kwietnia 2008, 18:51
Model i rocznik moto.: XJR 1300 2002
Województwo: B-podlaskie
Lokalizacja: Białystok
Kontaktowanie:

Postautor: piontek » środa, 19 sierpnia 2009, 23:29

balth pisze:w poniedziałek idę do roboty
Ozdrowiałeś już?
Jeśli masz uwagę do mnie, a nie do treści związanych z wątkiem - wpisz ją w "Uwagi do Piontka". Czyli tu:
http://yamahaxjrclub.pl/viewtopic.php?t=2487

Awatar użytkownika
balth
Posty: 3193
Rejestracja: czwartek, 20 grudnia 2007, 13:09
Model i rocznik moto.: K1300R15
Województwo: W-mazowieckie
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: balth » czwartek, 20 sierpnia 2009, 08:30

piontek pisze:
balth pisze:w poniedziałek idę do roboty
Ozdrowiałeś już?


prawie....

[ Dodano: 2009-09-01, 16:58 ]
...i powiem wam, że chyba ch.j będzie z tych spodni przed zlotem gdzie nie pojadę to coś: a to modelu nie ma, a to rozmiaru, a to spodnie są do dupy. w temacie modeki najlepiej (ale i najdrożej wypada 3&fun w sękocinie). jest z czego powybierać. chociaż szczerze mówiąc to te modeki jakoś tak niekoniecznie - paskudne nieco są.
ostatnie podejście robię w czwartek - wcześniej czasu nie będzie...
...jak się wkurzę, to kupię tylko przeciwdeszczówkę i w motto przyjadę :-\

[ Dodano: 2009-09-02, 08:18 ]
no dobra, to kto ma jeszcze pomysł dokąd by tu pojechać w wawie po spodnie? przetestowałem 3&fun, tarbor, larsson, motostyl, motorista.....
rzućcie jakimś sensownym (tzn. byłem, widziałem co mają i polecam/nie polecam) pomysłem bo chciałbym sumienie uspokoić że wykorzystałem wszystkie możliwości... a tu tylko czwartek został i to od 1500 w zwyż.....

[ Dodano: 2009-09-04, 11:36 ]
melduję, że zanabyłem. padło w końcu na warszawski motostyl gdzie bardzo fajny gość pokazał, opowiedział i przekonał mnie do modeka sporting. bez podpinki, z wpinaną membraną, tekstylno-skórzane. fajny model - nie taki kożuchowy tylko bardziej dopasowany. jak na razie to jedynym minusem jest mała ilość kieszeni - tylko dwie.
test praktyczny odbędzie się w drodze na zlot.
bye

balth


Wróć do „Kurtki i spodnie.”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość