Podgrzewana Kamizelka Shima HeatPro

Opinie o kurtkach i spodniach, w jakich jeździliśmy bądź jeździmy.

Moderator: troll

Awatar użytkownika
dawfil
Posty: 349
Rejestracja: wtorek, 12 marca 2019, 07:40
Model i rocznik moto.: xjr1300 2009
Województwo: G-pomorskie

Podgrzewana Kamizelka Shima HeatPro

Postautor: dawfil » czwartek, 7 października 2021, 13:21

Z racji iż nie mamy jeszcze na forum tematu z podgrzewana Kamizelka to stwierdziłem że w wolnej chwili podzielę się opinią .
Kosztowała mnie 400 zlociszy z allegro wraz z dedykowanym powerbankiem firmy Kruger& Matz ( z innymi powerbankami które mam kamizelka po upływie krótkiego czasu samoistnie się wyłączała nie wiedząc dlaczego )
Kamizelka na chłodne jesienne przejażdżki niezastąpiona . Jeżdżąc w Anglii na krótkich odcinkach do pracy ( 10 km ) nawet gdy było 2 stopni na plusie nie odczuwałem tak dużego chłodu jak teraz w Polsce . Do pracy mam 44 klocki i pewnego ranka ( właściwie to była jeszcze noc ) gdy było 8 stopni na plusie po przyjeździe do pracy było mi zimno w klatę piersiową i plecy. Nawet moje rękawiczki held Season nie do końca dawały radę ( a niby mają wytrzymywać 8 stopni ). Postanowiłem że koniec z zimnem i kupuje kamizelkę . Szukałem aby dobrze była wykonana i z dobrej firmy . Nie zawiodłem się . Ostatnio przy temperaturze 6 stopni na 2 poziomie ( a jest ich 3 ) dawała spokojnie radę . Strefy grzania to klatka piersiowa i góra pleców. Na początku żałowałem że nie wziąłem takiej które dodatkowo brzuch grzeją. Okazało się że niepotrzebne by to było . Po jeździe sprawdziłem brzuch i nie był zimny. Widać powietrze w takiej sile nie przenika w dolne części jak w górne . Powerbank też długo wytrzymuje . I przede wszystkim co najważniejsze : nie muszę ubierać polarów czy grubych bluz przez to niekomfortowo się czułem i ograniczały ruchy na motocyklu. Kamizelka jest cienka z pozoru a grzeje nawet gdy nie mam jej podłączonej podczas jazdy w dzień . :)
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Awatar użytkownika
Wulu
Posty: 431
Rejestracja: piątek, 15 kwietnia 2016, 22:43
Model i rocznik moto.: Xjr 1300 2001 rp06
Województwo: K-małopolskie
Lokalizacja: Jawornik

Re: Podgrzewana Kamizelka Shima HeatPro

Postautor: Wulu » czwartek, 7 października 2021, 15:16

Nie głupi pomysł.

Awatar użytkownika
JAREK
Administrator
Posty: 5558
Rejestracja: niedziela, 2 grudnia 2007, 13:47
Model i rocznik moto.: XJR1300-2004
Województwo: E-łódzkie
Lokalizacja: ŁÓDŹ
Kontaktowanie:

Re: Podgrzewana Kamizelka Shima HeatPro

Postautor: JAREK » czwartek, 7 października 2021, 17:26

Rozmiarówka odpowiada prawdzie? Dobrze dopasowana?
Z tego co czytałem to podłącza sie power banku?

Wysłane z mojego SM-G973F przy użyciu Tapatalka

Awatar użytkownika
Martinez
Posty: 361
Rejestracja: wtorek, 13 września 2016, 20:59
Model i rocznik moto.: XJR1300 1999
Województwo: N-warmińsko-mazurskie
Lokalizacja: Kętrzyn

Re: Podgrzewana Kamizelka Shima HeatPro

Postautor: Martinez » czwartek, 7 października 2021, 20:05

Kurła, dawfil, ale Wy tam ciężkie życie macie - my tu już dawno mamy samochody :P

Awatar użytkownika
dawfil
Posty: 349
Rejestracja: wtorek, 12 marca 2019, 07:40
Model i rocznik moto.: xjr1300 2009
Województwo: G-pomorskie

Re: Podgrzewana Kamizelka Shima HeatPro

Postautor: dawfil » piątek, 8 października 2021, 09:23

Też mam Auto Ci powiem Martinez, starego poczciwego Punciaka ale co motur to motur :) kamizelkę trafiłem z rozmiarem , mam rozmiar L a moja wysokość to 180 cm .idealnie przylega nic nie odstaje . Dla tych co mają tro he brzuszka radził bym XL . Jeżeli kamizelka odstawalaby czyli nie dolegała do ciała to nie grzalaby tak jak powinna. Wziąłem w ciemno przez internet (bo opini praktycznie żadnych ) z myślą że gdyby rozmiar nie pasował albo co innego to zwrocilbym ja i kasę by oddali . Pokazałem kumplowi ten. Bajer tak się napalil że musiałem. Mu zamówić . Też jest motocyklista ale zabytkowych okazów , a kamizelkę powiedział że będzie mieć na działkę i nie tylko :d

Awatar użytkownika
marcin_z
Posty: 221
Rejestracja: piątek, 7 października 2016, 19:12
Model i rocznik moto.: XJR1300 2001
Województwo: W-mazowieckie
Lokalizacja: WPR

Re: Podgrzewana Kamizelka Shima HeatPro

Postautor: marcin_z » piątek, 8 października 2021, 11:07

Martinez pisze:Kurła, dawfil, ale Wy tam ciężkie życie macie - my tu już dawno mamy samochody :P

Dobre :hurra: :super:
o2o to jest to :-D


Wróć do „Kurtki i spodnie.”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość