Gdzie w Łodzi najlepiej kupować??

Zamieszczamy tu dane sklepów, komisów, serwisów itp. gdzie nas obsługiwano, i które chcielibysmy polecić innym lub wręcz przeciwnie.
Dibas

Gdzie w Łodzi najlepiej kupować??

Postautor: Dibas » wtorek, 16 marca 2010, 01:48

Czołem Panowie.

Interesuje mnie gdzie szybko, sprawnie i bez dodatkowych przygód mogę w Łodzi zamówić oryginalna uszczelkę pod pokrywę zaworów. W ubiegłym sezonie przyoszczędziłem, zakupiłem jakiś dziadowski zamiennik i po wyprawie Piotrków -> Giżycko -> Pobierowo zaczęła puszczać.
Wczoraj wszedłem do garażu i plama na podłodze przypomniała mi o tym. Przecież sezon już się zbliża (choć depresyjny śnieg obecnie pada za oknem)..

Pozdrawiam.


EDIT: źle to zamieściłem, nie ten dział. Excuse moi

Awatar użytkownika
JAREK
Administrator
Posty: 5576
Rejestracja: niedziela, 2 grudnia 2007, 13:47
Model i rocznik moto.: XJR1300-2004
Województwo: E-łódzkie
Lokalizacja: ŁÓDŹ
Kontaktowanie:

Postautor: JAREK » wtorek, 16 marca 2010, 02:02

Dibas pisze:EDIT: źle to zamieściłem, nie ten dział. Excuse moi
Niech już pozostanie tu bo problem dotyczy również sprawy technicznej.

W Łodzi oryginał to najprędzej w Liberty Motors, choć nie wykluczone, że będziesz musiał zamawiać.
Możesz też spróbować w niezależnym serwisie Rut-Mar na 1 Maja 31/33 - też pewnie trzeba będzie zamawiać. Ja w Rut-Marze zimuję moto - obsługa sympatyczna, pracownicy i sam szef bardzo pomocni i użyteczni.

Dibas

Postautor: Dibas » wtorek, 16 marca 2010, 17:35

dzięki Jarku. to ważna dla mnie informacja :)

Awatar użytkownika
artur
Posty: 4211
Rejestracja: niedziela, 4 maja 2008, 14:16
Model i rocznik moto.: OXygen 49 ccm, XJR 07
Województwo: P-wielkopolskie
Lokalizacja: Poznań

Postautor: artur » wtorek, 16 marca 2010, 18:33

Dibas pisze:W ubiegłym sezonie przyoszczędziłem, zakupiłem jakiś dziadowski zamiennik i po wyprawie Piotrków -> Giżycko -> Pobierowo zaczęła puszczać.

trasa może inna ale scenariusz identyko. Oryginał zakupiłem za 27.12 euro
P.S. wszystkie odpowiedzi są czysto teoretyczne podparte niewielką wiedzą własciciela w w/w temacie

edwin

Postautor: edwin » środa, 17 marca 2010, 22:02

a po polsku ile kosztuje oryginał?
ja kupiłe za ok 100 pln i po kilku minutach wolnej jazdy puściła:/

ano i czy oryginał da mi gwarację na to że będę miał suchą głowicę...
może dać jakiego sylikona?

Dibas

Postautor: Dibas » czwartek, 18 marca 2010, 01:28

Moja miała lekką parkingową "przyklejkę" na glebę i nie wiem czy wyciek jest spowodowany upadkiem (delikatnie pękło jedno żebro na lewym zew cylindrze) czy po prostu przyoszczędzeniem na uszczelce.W ubiegłym roku jak jechałem do Częstochowy, stojąc w korku przy kolanie zaczęło buchać siwym dymem.. zmieniłem uszczelkę ale po sezonie to samo.
Nie chciałbym żeby to mi się powtórzyło w tym roku.. ogólnie dyskomfort mechaniczny :(

Mam nadzieję że oryginał da radę.

edwin pisze:a po polsku ile kosztuje oryginał?

licz średnio razy 4 i mniej więcej wyjdzie :D

[ Dodano: 2010-03-18, 01:30 ]
edwin, ty mnie pewnie nie kojarzysz ale u Ciebie na zlocie jak zapieprzałeś w namiocie to żeśmy poglądy wymieniali, po 2-giej w nocy i po pół litra na pół głowy. może mylę, ale nie wydaje mi się !!!

Awatar użytkownika
artur
Posty: 4211
Rejestracja: niedziela, 4 maja 2008, 14:16
Model i rocznik moto.: OXygen 49 ccm, XJR 07
Województwo: P-wielkopolskie
Lokalizacja: Poznań

Postautor: artur » czwartek, 18 marca 2010, 07:54

edwin pisze:a po polsku ile kosztuje oryginał?

Edwin skup się ! Coś ze 110 zł.
edwin pisze:ano i czy oryginał da mi gwarację na to że będę miał suchą głowicę...

Jak oryginał nie da to zamiennik tym bardziej.
edwin pisze:może dać jakiego sylikona?

Ponoć jest zasada - guma albo silikon. Razem nie
P.S. wszystkie odpowiedzi są czysto teoretyczne podparte niewielką wiedzą własciciela w w/w temacie

suzigsx1
Posty: 200
Rejestracja: środa, 26 marca 2008, 23:16
Model i rocznik moto.: Fazer 600 dobre i to !
Województwo: E-łódzkie

Postautor: suzigsx1 » piątek, 19 marca 2010, 22:52

dibas nie wiem jak inne autoryzowane serwisy yamy ale swojego czasu kupowałem parę pierdółek do swojej i z racji zimy gorzowski adamiszyn bez problemu przysłał mi poczta oczywiście po wcześniejszej wpłacie na konto.
za oryginalną uszczelkę pod klawiaturę płaciłem 100 zł plus 27 zł/szt pod śruby pokrywy zaworów(razy 8) -wyszło sporo ale nakulałem parę tysięcy i piec jest suchy.
Jak będziesz miał nawet oryginał to przy niewłaściwym momencie dokręcania może podciekać,też to już przerabiałem :-|
Gdzie jest ten Włodzimierzów bo Łódź to moje rodzinne strony a nie kojarzę jakoś tej miejscowości?
człowiek jest tyle wart ile może pomóc drugiemu

Dibas

Postautor: Dibas » piątek, 19 marca 2010, 23:51

To jest pomiędzy Piotrkowem a Sulejowem na trasie Piotrków - Radom/Kielce...

edwin

Postautor: edwin » niedziela, 21 marca 2010, 20:40

Dibas, tak to ja...


Wróć do „Sklepy, salony, serwisy - polecamy; odradzamy.”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 21 gości