Seriws LibertyMotors na łopuszańskiej - nie polecam

Zamieszczamy tu dane sklepów, komisów, serwisów itp. gdzie nas obsługiwano, i które chcielibysmy polecić innym lub wręcz przeciwnie.
empiq

Seriws LibertyMotors na łopuszańskiej - nie polecam

Postautor: empiq » czwartek, 30 września 2010, 09:36

Nie wiem czy mamy taki temat że polecamy jakiś serwis bądź sklep ?
jak tak - Jarek sorry że nie znalazłem i jak coś przenieś gdzie powinno być pls.


A propos serwisu tegoż Liberty na Łopuszańskiej! Jedna wielka żenada.
Dwóch kolesi - jeden zna się - drugi nie! I akurat padło na tego drugiego że zmieniał olej w moim nowym moto.... Twierdził nawet że taki model posiadał kiedyś.... (a nie bardzo wiedział jak filtr włożyć musiał mu ten drugi pomóc ... )
Po pierwsze primo:
rozkręcił więcej niż wymagała zmiana oleju i filtra (ale to jeszcze ok - miał łatwiejszy dostęp)

Po drugie primo - jakbym go nie pilnował i "za rękę nie trzymał" to bym miał wkręconyą osłonę bez filtra (zapomniał włożyć nowy..) i nie wymienił również oringów gumowych na nowe (w komplecie z filtrem).

Po trzecie primo!":
po to płaciłem w warsztacie że pod blokiem nie mam gdzie a i trzeba dekielek filtra dokręcać kluczem dynamometrycznym - oczywiście chciał dokręcić ręką!! Qrde - zażądałem klucza - po 5 min znalazł - ale jakiś dziwny i nie umiał go ustawić na zadaną wartość!!! po następnych 10 min wspólnie wykorzystując tabelkę z przelicznikami zawartą w opakowaniu klucza udało się!! dokręcił.. uf.f.f.f

Po czwarte Primo!
Przelał olej!!! kurde wlał 200 ml ponad stan max! musiałem w domku strzykawką odciągać!
w czasie tej operacji która zajęła mu 90 minut!!! kilka razy gubił narzędzia, szukał , szukał filtra który gdzieś położył itp - generalnie roztrzepany jak mucha na owiewce był!!! ;)
na szczęście byłem przy wszystkim
jako jedyny plus mogę zaliczyć, że przynajmniej śmiesznie było,,, laliśmy z drugim mechanikiem z kolegi.... a i on sam z siebie się śmiał...
może miał gorszy dzień
ale ogólnie - nie polecam a jak już to koniecznie bądźcie przy robocie!!! :)

Awatar użytkownika
JAREK
Administrator
Posty: 5576
Rejestracja: niedziela, 2 grudnia 2007, 13:47
Model i rocznik moto.: XJR1300-2004
Województwo: E-łódzkie
Lokalizacja: ŁÓDŹ
Kontaktowanie:

Postautor: JAREK » czwartek, 30 września 2010, 11:43

A trza było do bliźniaków jechać i powiedzieć, żeby się zaopiekowali twoją ciuchcią tak jak moją i miłabyś potarganą spokojną.

Awatar użytkownika
farba
Posty: 2635
Rejestracja: wtorek, 3 sierpnia 2010, 18:26
Model i rocznik moto.: Żółta taryfa
Województwo: W-mazowieckie

Postautor: farba » czwartek, 30 września 2010, 21:24

nie daleko masz motomotion połczyńska 112 czy cóś koło tego podjedź ,sprawdź ,pogadaj, ocenisz-pewnie ci podpasuje ;-)

rydzu

Postautor: rydzu » piątek, 1 października 2010, 15:12

Ja tam mam miłe wspomnienia ze współpracy z Libery - kupowałem tam kiedyś uszczelkę pod głowice a kolo się pomylił i policzył mi za uszczelke pokrywy zaworów :arrow: wyszło sporo taniej :mrgreen:

empiq

Postautor: empiq » sobota, 2 października 2010, 14:46

heheh Rydzu - takich doświadczeń jak najwięcej życzę !!! :D

rydzu

Postautor: rydzu » poniedziałek, 4 października 2010, 07:40

Szkoda że wtedy nie kupilem nowej XJRki od nich moze by mi policzyli jak za skuter :mrgreen: :mrgreen:


Wróć do „Sklepy, salony, serwisy - polecamy; odradzamy.”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 22 gości