Edhaus Modlin k/Warszawy - tłumiki przypadki trudne :)

Zamieszczamy tu dane sklepów, komisów, serwisów itp. gdzie nas obsługiwano, i które chcielibysmy polecić innym lub wręcz przeciwnie.
Dziadzia

Edhaus Modlin k/Warszawy - tłumiki przypadki trudne :)

Postautor: Dziadzia » czwartek, 22 stycznia 2015, 20:24

Polecam Pana Edka lub po prostu Edka gdyż tak się przedstawia. Podczas przygotowań maszyny na nadchodzący sezon czyściłem wydech i tak sie zamajstrowałem, że uj... szpilkę w środku podczas próby odkręcania. sprawa dość beznadziejna - choć teraz juz wiem, że można naprawić takie cóś dość szybko. Kontakt dał mi koleżka mechanik. Pan Edek przyjął, popatrzył, podumał i zaczął rozmowę jednocześnie szybko i sprawnie rozbrajając tłumik. W godzinę opierdzielił całą robotę: rozmontowanie wydechu, rozwinięcie bebechów, przyspawanie kawałek nowej szpilki i nagwintowanie jej, owinięcie nowa siatka stalową, potem drugą, owiniecie watą, złożenie, skręcenie... Miła godzina patrzenia jak facet znający sie na temacie ogarnia temat... Wziął za to stówkę.. uwierzcie wydałem ja z przyjemnością... Polecam, choć pewnie słyszeliście.

Awatar użytkownika
Holender
Posty: 1796
Rejestracja: sobota, 14 maja 2011, 19:18
Model i rocznik moto.: XJR 1300 RP10 2005
Województwo: K-małopolskie
Lokalizacja: Olkusz

Re: Edhaus Modlin k/Warszawy - tłumiki przypadki trudne :)

Postautor: Holender » czwartek, 22 stycznia 2015, 20:37

Również mogę gościa polecić, przerobił kompletnie wydech w kumplowej beemce (na oryginalnym dźwięk był masakryczny). Teraz chodzi bez porównania lepiej, tylko trochę głośniej, ale bardziej basowo i mięsiście. I zrobił to w naprawdę krótkim terminie.
And any fool knows a dog needs a home,
A shelter from pigs on the wing.

Awatar użytkownika
Zdzislaw
Posty: 3491
Rejestracja: poniedziałek, 13 grudnia 2010, 14:39
Model i rocznik moto.: PzKpfw.Ausf.DT-75
Województwo: C-kujawsko-pomorskie
Lokalizacja: Janikowo
Kontaktowanie:

Re: Edhaus Modlin k/Warszawy - tłumiki przypadki trudne :)

Postautor: Zdzislaw » czwartek, 22 stycznia 2015, 23:50

Dziadzia pisze:Polecam Pana Edka lub po prostu Edka gdyż tak się przedstawia...Polecam, choć pewnie słyszeliście.



Wieki temu, chciałem przerobić wydechy w XV1100, ale cena przeróbki zmusiłą mnie do kupna Hartmanów, czego Ja i mieszkańcy mojej wiochy, budzeni o 6:04 i 1 km dalej nie żałują do dziś :) .

Choć polecam Edzia, rzeczowy człowiek.

Dziadzia

Re: Edhaus Modlin k/Warszawy - tłumiki przypadki trudne :)

Postautor: Dziadzia » wtorek, 3 lutego 2015, 18:12

A tak na marginesie to Pan Edek bedzie sie przeprowadzał gdzieś na drugą stronę miasta niebawem.


Wróć do „Sklepy, salony, serwisy - polecamy; odradzamy.”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości