Honda Kawaler - można śmiało polecić

Zamieszczamy tu dane sklepów, komisów, serwisów itp. gdzie nas obsługiwano, i które chcielibysmy polecić innym lub wręcz przeciwnie.
Awatar użytkownika
mariuszdg
Posty: 3531
Rejestracja: środa, 18 marca 2009, 18:07
Model i rocznik moto.: XJR1300 '07, SPEED TRIPLE R94
Województwo: S-śląskie
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Kontaktowanie:

Honda Kawaler - można śmiało polecić

Postautor: mariuszdg » piątek, 8 maja 2009, 19:35

Kilkakrotnie robiłem u nich zakupy i jestem zadowolony. Pomimo, że to autoryzowany salon Hondy ceny mają naprawdę do zaakceptowania. Np za 1 litr oleju Motul 300V kasują 57zł. Są też bezpośrednim przedstawicielem Dainese na PL. Kurtki mają taniej (przynajmniej te co kupiłem) niż w jakimkolwiek sklepie na necie. Poza tym na częściach i ciuchach mają fajne laski (szczególnie jedna co na CBR1000RR Fireblade śmiga). Oto link z mapką: http://www.kawaler.com.pl/images/mapka_dojazdu.jpg

Awatar użytkownika
artur
Posty: 4211
Rejestracja: niedziela, 4 maja 2008, 14:16
Model i rocznik moto.: OXygen 49 ccm, XJR 07
Województwo: P-wielkopolskie
Lokalizacja: Poznań

Postautor: artur » sobota, 9 maja 2009, 01:01

mariuszdg pisze:Oto link z mapką:

Bardzo dokładna ta mapka.....ale jakie to miasto ?
P.S. wszystkie odpowiedzi są czysto teoretyczne podparte niewielką wiedzą własciciela w w/w temacie

Awatar użytkownika
mariuszdg
Posty: 3531
Rejestracja: środa, 18 marca 2009, 18:07
Model i rocznik moto.: XJR1300 '07, SPEED TRIPLE R94
Województwo: S-śląskie
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Kontaktowanie:

Postautor: mariuszdg » sobota, 9 maja 2009, 07:40

Hehehe. Najważniejszego nie wpisałem. To to Katowice City. Salon znajduje się na wylocie z Katowic w stronę Warszawy a bliżej to w stronę Sosnowca.

[ Dodano: 2009-09-26, 21:39 ]
Ekipa przeniosła się do Katowic na ulicę Opolską. Z Hondą już się rozstali. Handlują już wyłącznie ciuszkami.


Wróć do „Sklepy, salony, serwisy - polecamy; odradzamy.”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 15 gości