2012

Co z oglądanych filmów wywarło na nas wrażenie pozytywne a co negatywne, na czym płakaliśmy z wrażenie, a na czym ze świadomości straconego czasu.
Awatar użytkownika
mariuszdg
Posty: 3531
Rejestracja: środa, 18 marca 2009, 18:07
Model i rocznik moto.: XJR1300 '07, SPEED TRIPLE R94
Województwo: S-śląskie
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Kontaktowanie:

2012

Postautor: mariuszdg » piątek, 1 stycznia 2010, 21:18

Widziałem jakiś miesiąc temu gdy byłem w stolicy. Według mnie lipa. Główni bohaterowie mają tyle szczęścia w tym filmie, że podejrzewam gdyby 6 razy obstawili lotka za każdym razem by wygrali. Fabuła głupia, aż do przesady. W tym filmie w kilkanaście godzin himalaje zamieniają się położeniem z hawajami!!!! Amerykanie niech sobie w to wierzą... Było oczywiście mega przemówienie do narodu. Nie nawet były dwa przemówienia ;) Na plus przemawia tylko epizodyczna kreacja Woody Harrelsona (jednego z moich ulubionych aktorów-najbardziej podobało mi się co robił w "Biali nie potrafią skakać") oraz - dla tych co się interesują - w filmie tym użyto takie cudeńko http://www.dziennik.pl/files/archive/00 ... 82738g.jpg Jest to największy samolot na świecie. Powstał z tego co mi wiadomo tylko jeden taki egzemplarz. Produkcji jest chyba ukraińskiej. Zbudowano go by wynosił na duże wysokości promy kosmiczne, które startowały z jego dachu. http://images.businessweek.com/ss/06/08 ... /plane.jpg Teraz pracuje jako olbrzymi transportowiec. Oczywiście w filmie jednym z pilotów tego monstrum staje się chirurg plastyczny po kilku godzinach szkółki pilotażu!!! Prowadzą go jak awionetkę między przeszkodami. Film z uwagi na efekty warto by było w k,inie zobaczyć. Na kompie lub w tv już w ogóle nie będzie warty zbyt wiele. No chyba, że z Bluraya na mega wypasionym tv ;)
"Kto drogi prostuje ten w lesie nocuje..."

Awatar użytkownika
Koniu
Posty: 1529
Rejestracja: środa, 26 grudnia 2007, 19:43
Model i rocznik moto.: XJR 1300 2002
Województwo: N-warmińsko-mazurskie
Lokalizacja: EŁK
Kontaktowanie:

Postautor: Koniu » niedziela, 3 stycznia 2010, 22:48

Większej kichy i to za bardzo rozdmuchanej reklamą dawno, bardzo dawno nie widziałem, nie polecam nawet ściągnąć znikąd. Film się przez 99% czasu rozkręca a potem w ciągu 1%czasu kończy kiepskie aktorstwo, kiepskie ujęcia ogólnie widać że kicha po kilku pierwszych scenach. Oglądałem go i czekałem z nadzieją że jednak coś się później w filmie wydarzy ale niestety nie potem był już tylko koniec i nerw że straciłem czas na to coś.

Może widziałem inne 2012.
A Kunia znasz ? ;)

Mój tel. 692 486 517

Awatar użytkownika
mariuszdg
Posty: 3531
Rejestracja: środa, 18 marca 2009, 18:07
Model i rocznik moto.: XJR1300 '07, SPEED TRIPLE R94
Województwo: S-śląskie
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Kontaktowanie:

Postautor: mariuszdg » niedziela, 3 stycznia 2010, 23:19

Koniu toż pisałem chyba w drugim zdaniu, że lipa! 8-)
"Kto drogi prostuje ten w lesie nocuje..."

MadMike

Postautor: MadMike » poniedziałek, 4 stycznia 2010, 09:22

Film spartolony po całej linii... Ciekawa teoria Patricka Geryla i kalendarza majów potraktowana po macoszemu tylko po to, żeby zobaczyć Arkę Noego XXI wieku... Załamałem się...

Awatar użytkownika
balth
Posty: 3193
Rejestracja: czwartek, 20 grudnia 2007, 13:09
Model i rocznik moto.: K1300R15
Województwo: W-mazowieckie
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: balth » poniedziałek, 4 stycznia 2010, 20:55

imho również słaby.
bye

balth

Awatar użytkownika
troll
Posty: 698
Rejestracja: środa, 1 października 2008, 10:43
Model i rocznik moto.: XJR 1300 2004
Województwo: S-śląskie
Lokalizacja: Mikołów

Postautor: troll » poniedziałek, 4 stycznia 2010, 23:57

też myślę, że słaby. A mogło być tak fajnie.
Pozdrawiam - Troll

Awatar użytkownika
ostry
Posty: 345
Rejestracja: czwartek, 28 maja 2009, 13:53
Model i rocznik moto.: RP2 '00
Województwo: D-dolnośląskie
Lokalizacja: ok. Wrocławia

Postautor: ostry » wtorek, 5 stycznia 2010, 11:33

nie będę oryginalny - kiepski
nie umywa się do "pojutrze" - nawet ostatnio jak oglądałem, którys raz z kolei...

Awatar użytkownika
Koniu
Posty: 1529
Rejestracja: środa, 26 grudnia 2007, 19:43
Model i rocznik moto.: XJR 1300 2002
Województwo: N-warmińsko-mazurskie
Lokalizacja: EŁK
Kontaktowanie:

Postautor: Koniu » sobota, 9 stycznia 2010, 12:55

Panowie to ja złe 2012 oglądałem bo to moje to była wersja Doomsday. I to tragedia film, mam już ściągnięty właściwy 2012 i zobacze dopiero osochzi.
A Kunia znasz ? ;)

Mój tel. 692 486 517


Wróć do „Filmy.”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 25 gości