Prestiż

Co z oglądanych filmów wywarło na nas wrażenie pozytywne a co negatywne, na czym płakaliśmy z wrażenie, a na czym ze świadomości straconego czasu.
Awatar użytkownika
mariuszdg
Posty: 3531
Rejestracja: środa, 18 marca 2009, 18:07
Model i rocznik moto.: XJR1300 '07, SPEED TRIPLE R94
Województwo: S-śląskie
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Kontaktowanie:

Prestiż

Postautor: mariuszdg » czwartek, 21 stycznia 2010, 13:38

W sobotę w TVN o 21.05 mają odpalić ten film. Warty obejrzenia. W rolach głównych Christian Bale, Michael Caine (tworzą parę podobną jak w Batmanie) Hugh Jackman, oraz dupeczka Scarlett Johansson. Fabuła miodzio (oparta na powieści Christophera Priesta). I oczywiście zakończenie (w tym przypadku tzw Prestiż) mocno zaskakujące. Akcja toczy się na przełomie wieków IX i XX najczęściej w mrocznym Londynie, choć nie tylko. Dwóch przyjaciół iluzjonistów podbija rzeszę fanów swoimi nietuzinkowymi sztuczkami magicznymi. Podczas pewnego występu ginie żona jednego z głównych bohaterów. Więzy przyjaźni zostały w tym momencie na zawsze zerwane. Od tego zdarzenia cel życia bohaterów stanowi niezdrowa rywalizacja na sztuczki. Marzeniem obu staje się wykonać "numer" oparty o teleportacje. Czy się uda, tego nie zdradzam. Gra aktorska naprawdę na wysokim poziomie. Jeżeli nie przekonuje Was Christian Bale w nowych Batmanach luknijcie koniecznie na ten film, tutaj jest kilkakrotnie lepszy (moja subiektywna ocena ;)). Pozostali aktorzy to również "znane" firmy. Warto, warto!!! U mnie ta opowieść ma 4,5 gwiazdki :zdrowko: Po obejrzeniu czekam na opinie. Jestem ciekawy, czy opowieść ta będzie się podobać tak jak mi 8-) ?
"Kto drogi prostuje ten w lesie nocuje..."

rydzu

Postautor: rydzu » czwartek, 21 stycznia 2010, 14:43

To chyba troche podobny film do "Iluzjonisty" - ten też był super zaskakujący 8-)

ol_ti

Postautor: ol_ti » czwartek, 21 stycznia 2010, 21:07

Ja w związku z tym iż bardzo lubię Scarlett Johansson (nie ujmująć oczywiście reszcie wspaniale tam grających aktorów) obejrzałem ten film. Nie będe za dużo pisał bo zrobili to już wyżej :) Film jest pełen magii, fajnych intryg no i jest też niesamowicie zaskakujący. Gorąco polecam również :)

MadMike

Postautor: MadMike » piątek, 22 stycznia 2010, 09:03

mariuszdg pisze:U mnie ta opowieść ma 4,5 gwiazdki

A ile pkt ma Twoja skala? :-D
ol_ti pisze:bardzo lubię Scarlett Johansson

Wolę Megan Fox z Transformersów :evil: Warto dla niej obejrzeć ten film ;-)

Awatar użytkownika
ostry
Posty: 345
Rejestracja: czwartek, 28 maja 2009, 13:53
Model i rocznik moto.: RP2 '00
Województwo: D-dolnośląskie
Lokalizacja: ok. Wrocławia

Postautor: ostry » piątek, 22 stycznia 2010, 09:28

MadMike pisze:Wolę Megan Fox z Transformersów ... Warto dla niej obejrzeć ten film ;-)

ale tylko i wyłącznie na kinie domowym - THX w pełni wykorzystane :mrgreen:

Awatar użytkownika
mariuszdg
Posty: 3531
Rejestracja: środa, 18 marca 2009, 18:07
Model i rocznik moto.: XJR1300 '07, SPEED TRIPLE R94
Województwo: S-śląskie
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Kontaktowanie:

Postautor: mariuszdg » piątek, 22 stycznia 2010, 19:22

MadMike pisze:
mariuszdg pisze:U mnie ta opowieść ma 4,5 gwiazdki

A ile pkt ma Twoja skala? :-D

jak kiedyś w szkole od 1 do 5 :->
"Kto drogi prostuje ten w lesie nocuje..."

Jacek

Postautor: Jacek » niedziela, 24 stycznia 2010, 11:46

film fajny bardzo :-) ale opiszcie mi koniec bo cholera zasnąłem (miałem ciężki dzień w robocie) :-|

Awatar użytkownika
mariuszdg
Posty: 3531
Rejestracja: środa, 18 marca 2009, 18:07
Model i rocznik moto.: XJR1300 '07, SPEED TRIPLE R94
Województwo: S-śląskie
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Kontaktowanie:

Postautor: mariuszdg » niedziela, 24 stycznia 2010, 15:40

Jacek pisze:film fajny bardzo :-) ale opiszcie mi koniec bo cholera zasnąłem (miałem ciężki dzień w robocie) :-|

Kurnia lepiej go zaciąg z netu i luknij na sam koniec. Jest zaskakujący i lepiej go tu nie opisywać by zabawy nie zepsuć tym co nie oglądali...
"Kto drogi prostuje ten w lesie nocuje..."

Jacek

Postautor: Jacek » niedziela, 24 stycznia 2010, 15:57

no normalnie mnie taki ciekawiec męczy to tylko mi powiedz czy ten technik tego co siedział w wiezieniu to był ktoś przebrany?


Wróć do „Filmy.”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 19 gości