Wirth by Larsson

Pytania i /lub rozwiązania problemów z zawieszeniem i kołami.
Awatar użytkownika
mryc
Posty: 865
Rejestracja: niedziela, 24 lutego 2008, 23:49
Model i rocznik moto.: XJR1300 '03 RP06 Extreme Yello
Województwo: E-łódzkie
Lokalizacja: Łódź

Wirth by Larsson

Postautor: mryc » piątek, 18 listopada 2011, 16:15

- tak sobie leżą i leżą, jakoś na zimę motonga jeszcze nie zakonserwowałem.
Ok trzeba się w końcu zabrać, popracować kluczykami.
Biorę sprężyny do łapy, coś mnie tknęło i stawiam je razem w pionie, - shit nie są równe !!!
Jadę do sprzedawcy, melduje co i jak. - mały problem powstaje bo opakowanie otwarte, więc sie pytam jak sprawdzić czy są równe kiedy są zapakowane.
Dwa dni zastanawiania i odsyłka, reklamacja uznana.
Idzie wolne trza na nowo chęci znaleźć do rozkręcania, tym bardziej że razem z uszczelniaczami.
Yello "Fly" Submarine
665664515

Dziadek

Postautor: Dziadek » sobota, 25 lutego 2012, 12:40

Coś z tym Larssonem jest nie tak. W stolycy przy Połczyńskiej zrobiłem dwa razy zakupy i oba do dupy. Trzeba było jeździć, oddawać. Lipa

Awatar użytkownika
Holender
Posty: 1796
Rejestracja: sobota, 14 maja 2011, 19:18
Model i rocznik moto.: XJR 1300 RP10 2005
Województwo: K-małopolskie
Lokalizacja: Olkusz

Postautor: Holender » sobota, 25 lutego 2012, 13:39

Nie straszcie, bo właśnie czekam na zakupiony u nich komplet naprawczy wysprzęglika i uszczelki tłumików. Mam nadzieję że nie przyślą jakiegoś badziewia :-?
And any fool knows a dog needs a home,
A shelter from pigs on the wing.

Awatar użytkownika
Zdzislaw
Posty: 3514
Rejestracja: poniedziałek, 13 grudnia 2010, 14:39
Model i rocznik moto.: PzKpfw.Ausf.DT-75
Województwo: C-kujawsko-pomorskie
Lokalizacja: Janikowo
Kontaktowanie:

Postautor: Zdzislaw » sobota, 25 lutego 2012, 16:11

Dziwne rzeczy dzieją się w stolicy ;-) . Ja nie raz nie dwa zamawiałem w Larssonie i zawsze przysyłali to co potrzeba. Co większy zakup kupuję sobie u nich komplet lejków :P . W Larssonie 4zł a w normalnym sklepie 16 :] . Ostatnio kupiłem u nich tarcze sprzęgłowe i zestaw naprawczy wysprzęglika, pomyłki Holender nie było ;-) ...

Dziadek

Postautor: Dziadek » piątek, 2 marca 2012, 17:10

Jeśli na Śląsku w Larssonie wszytko bangla, to tylko się cieszyć i zazdraszczać. Tu jest jak jest
szału ni ma. Wiele negatywnych opinii słyszałem na temat serwisu Yamahy na Połczyńskiej a ja zawsze jestem zadowolony z ich usług. I tak to bywa.


Wróć do „Zawieszenie i koła.”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 36 gości