dzwignia ssania xjr 1200

Pytamy i/lub pomagamy rozwiązać problemy z układem paliwowym - od baku po gaźniki/wtryskiwacze.
fedek

dzwignia ssania xjr 1200

Postautor: fedek » poniedziałek, 23 maja 2011, 20:07

mam xjr 1200 z 95 roku,dźwignia ssania jest przy gaźnikach co mnie irytuje,czy dźwigienkę z nowszego modelu można zaadaptować do tej z 95roku?pytam bo nie mogę jakoś spotkać nowszej xjr,nie wiem czy po prostu dźwigienka jest oddzielnym elementem czy może jest razem z obudowa włącznika świateł

Awatar użytkownika
farba
Posty: 2635
Rejestracja: wtorek, 3 sierpnia 2010, 18:26
Model i rocznik moto.: Żółta taryfa
Województwo: W-mazowieckie

Postautor: farba » poniedziałek, 23 maja 2011, 20:35

w xjr 400 mam przy gaźnikach i mi się podoba :-P
przyzwyczaisz się, nie przerabiaj w końcu na ssaniu się nie jeździ
a w nowszych dźwignia ssania jest wbudowana w obudowę przełącznika

Awatar użytkownika
artur
Posty: 4211
Rejestracja: niedziela, 4 maja 2008, 14:16
Model i rocznik moto.: OXygen 49 ccm, XJR 07
Województwo: P-wielkopolskie
Lokalizacja: Poznań

Postautor: artur » poniedziałek, 23 maja 2011, 21:37

fedek pisze:mam xjr 1200 z 95 roku,dźwignia ssania jest przy gaźnikach co mnie irytuje

Ja też i jestem dumny z tego. Jestem jedyny na zlotach co ma tam ssanie. 90% chlopaków nie wie że tam jest ssanie. Co Ci tam przeszkadza ? Bo nie kumam
P.S. wszystkie odpowiedzi są czysto teoretyczne podparte niewielką wiedzą własciciela w w/w temacie

fedek

Postautor: fedek » wtorek, 24 maja 2011, 19:03

najbardziej denerwuje mnie po wymianie i czyszczeniu gaznikow to że ssanie samoistnie wraca i trzeba je stac i trzymac zamiast w tym czasie sie ubierac do jazdy,nie wiem jak to zblokowac zeby mozna bylo go zostawic na ssaniu

Awatar użytkownika
farba
Posty: 2635
Rejestracja: wtorek, 3 sierpnia 2010, 18:26
Model i rocznik moto.: Żółta taryfa
Województwo: W-mazowieckie

Postautor: farba » środa, 25 maja 2011, 08:39

to chyba ci przesadnie wysmarowali dźwigienkę od ssania, powinna chodzić z lekkim oporem i nie wracać samoistnie ;-)

Dibas

Postautor: Dibas » sobota, 9 lipca 2011, 11:32

W Hondzie Shadow VT600 jest to samo. Dźwignia ssania pod bakiem i wraca samoistnie.. I tak jest od kiedy pamiętam.. fakt.. irytujące jest stanie i trzymanie dźwigienki...


Wróć do „Układ paliwowy.”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości