Potrzebna pomoc życzliwej duszy..... BARDZO !!!! :)

Pytamy i/lub pomagamy rozwiązać problemy z elektryką.
GUTMAN

Potrzebna pomoc życzliwej duszy..... BARDZO !!!! :)

Postautor: GUTMAN » wtorek, 12 sierpnia 2008, 20:55

Słuchajcie ludziki! Problem mam tej natury - zginęła mi iskra w maszynie - wedle wszelakich znaków na ziemi i na niebie, padł moduł zapłonowy :( Jednakże zanim będę zmuszony zakupić takowy moduł, to chciałem się upewnić, że to na pewno on! W tym celu skontaktowałem się z chłopakami z tego forum z moich okolic (dzięki chłopaki za chęć pomocy!), ale niestety mają maszyny po 2003r., gdzie moduł jest niewielki, cienki i na jedną szeroką wtyczkę. Moja maszyna jest z 1999 roku i ma moduł większy i na dwie niewielkie osobne kostki. W związku z tym moje pytanie jest takie - czy znalazła by się jakaś życzliwa dusza, do której mógłbym wysłać pocztą ten moduł i która by go wsadziła do swojej fury i zobaczyła czy hula czy nie? Byłbym dozgonnie dźwięczny takiej osobie!!!

pozdrawiam serdecznie i jakby coś to proszę o odzew :)
Ostatnio zmieniony niedziela, 21 listopada 2010, 10:06 przez GUTMAN, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
zela-r1
Posty: 526
Rejestracja: wtorek, 5 lutego 2008, 19:24
Model i rocznik moto.: XJR 1300 2002
Województwo: G-pomorskie
Lokalizacja: Rumia
Kontaktowanie:

Postautor: zela-r1 » środa, 13 sierpnia 2008, 06:42

witam w zadupku są dwie zworki jedna od iskry druga rozrusznika radze sprawdzić pozdro.

Awatar użytkownika
artur
Posty: 4211
Rejestracja: niedziela, 4 maja 2008, 14:16
Model i rocznik moto.: OXygen 49 ccm, XJR 07
Województwo: P-wielkopolskie
Lokalizacja: Poznań

Postautor: artur » niedziela, 17 sierpnia 2008, 21:40

ja się za bardzo nie znam w którym to roku było przejście na 1300 dlatego nie wiem jaki masz silnik ( możesz wpisać w swoim profilu) i czy to ma jakieś znaczenie. Jeżeli jesteś na rozpaczy do dawaj go do mnie. Daj znać to wyśle adres na PW
P.S. wszystkie odpowiedzi są czysto teoretyczne podparte niewielką wiedzą własciciela w w/w temacie


Wróć do „Układ elektryczny.”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 21 gości