Kierunkowskazy XJR, różnica między modelami

Pytamy i/lub pomagamy rozwiązać problemy z elektryką.
martin_l

Kierunkowskazy XJR, różnica między modelami

Postautor: martin_l » niedziela, 24 maja 2009, 10:13

Witam!

Mam takie oto pytanie, Bo nowsze XJR'ki mają białe klosze, i czy te oto klosze pasują do kierunkowskazów z seryjnie pomarańczowymi kloszami? Podejrzewam że kierunki są ;-) identyczne, ale chce się upewnić.
Bardzo proszę o pomoc lub sprawdzenie.

Awatar użytkownika
ptysiornia
Posty: 564
Rejestracja: poniedziałek, 24 grudnia 2007, 16:20
Model i rocznik moto.: Agent Orange '20
Województwo: W-mazowieckie
Lokalizacja: Warszawa
Kontaktowanie:

Re: Kierunkowskazy XJR, różnica między modelami

Postautor: ptysiornia » niedziela, 24 maja 2009, 21:16

martin_l pisze:Witam!

Mam takie oto pytanie, Bo nowsze XJR'ki mają białe klosze, i czy te oto klosze pasują do kierunkowskazów z seryjnie pomarańczowymi kloszami? Podejrzewam że kierunki są ;-) identyczne, ale chce się upewnić.
...


Wg mnie tak. Miałem przez prawie rok jedną i drugą wersję w garażu i nie doszukałem się różnic. Pamiętaj jednak, że do białych kloszów należy włożyć pomarańczowe żarówki.
ptyś
Oj, grzmi! Będzie burza!

martin_l

Postautor: martin_l » niedziela, 24 maja 2009, 21:54

O żarówkach to wiem;) tylko interesuje mnie czy aby na pewno pasują;) bo szkoda mi wykładać kasą, a potem żeby to leżało:(

s9per

ROZNICA MIEDZY XJR 1300, 2003 I 2004

Postautor: s9per » wtorek, 26 maja 2009, 21:30

Witam, mam problema swojej bidulince skasowalem caly przod, wlacznie z zegarami, i teraz jest pytanko czy beda pasowaly czesci z 2003 a mam 2004?????? Bo chodzi o wszystko tzn kolo tarcze lagi, kolanka, chlodnica,kierownica, pulki... Nad zegarami mysle nad koso, lub acwell ale nie jestem pewny co i jak, moze ktosik moze pomoc.... Pozdrawiam... Smutny motocyklista.... moje namiary ekipagdansk@02.pl

Awatar użytkownika
balth
Posty: 3193
Rejestracja: czwartek, 20 grudnia 2007, 13:09
Model i rocznik moto.: K1300R15
Województwo: W-mazowieckie
Lokalizacja: Warszawa

Re: ROZNICA MIEDZY XJR 1300, 2003 I 2004

Postautor: balth » środa, 27 maja 2009, 13:26

s9per pisze:Witam, mam problema swojej bidulince skasowalem caly przod, wlacznie z zegarami, i teraz jest pytanko czy beda pasowaly czesci z 2003 a mam 2004?????? Bo chodzi o wszystko tzn kolo tarcze lagi, kolanka, chlodnica,kierownica, pulki... Nad zegarami mysle nad koso, lub acwell ale nie jestem pewny co i jak, moze ktosik moze pomoc.... Pozdrawiam... Smutny motocyklista.... moje namiary ekipagdansk@02.pl



dzień dobry, nazywam się... mam fajną dziewczynę, z chęcią ją Wam wypożyczę... ;-)
bye

balth

s9per

Postautor: s9per » czwartek, 28 maja 2009, 19:02

ALE SMIESZNE... HA. HA. HA. JA TUTAJ O PROBLEMIE ZYC ALBO NIE ZYC.......

Awatar użytkownika
Dawid
Posty: 184
Rejestracja: poniedziałek, 12 maja 2008, 08:01
Model i rocznik moto.: XJR 1300 2000
Województwo: P-wielkopolskie
Lokalizacja: śWiry
Kontaktowanie:

Postautor: Dawid » czwartek, 28 maja 2009, 19:30

Musisz odpowiedzieć na najważniejsze pytanie 2004 ale RP06 czy RP10 ? Bo kilka różnic jest ...

Awatar użytkownika
balth
Posty: 3193
Rejestracja: czwartek, 20 grudnia 2007, 13:09
Model i rocznik moto.: K1300R15
Województwo: W-mazowieckie
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: balth » czwartek, 28 maja 2009, 21:01

s9per pisze:ALE SMIESZNE... HA. HA. HA. JA TUTAJ O PROBLEMIE ZYC ALBO NIE ZYC.......


a ja o tym, że tekst w sigu to trochę mało. poczytaj netykietę. dla ułatwienia: link znajdziesz na homepage.
bye

balth

MadMike

Postautor: MadMike » czwartek, 28 maja 2009, 21:37

Przywitaj się jak kulturalny motocyklista w naszej powitalni i dopiero wtedy z mila checia zaczniemy rozmowę i pomożemy w miarę mozliwosci. Mamy Cie uczyć takich rzeczy? Jeśli natomiast masz gdzieś nasza natykiete, to przyczepności...

Jubiler

Postautor: Jubiler » piątek, 29 maja 2009, 00:07

Klosze kierunków pomaranczowe i bezbarwne są identyczne . Inne są oprawy żarówek.

Robert

Postautor: Robert » sobota, 1 marca 2014, 00:02

Cześć
Czy może mi ktoś podpowiedzieć czy kierunki w modelu RP10 2006 są jednakowej długości? Na moje oko ze zdjęć wynika, że przednie mają dłuższe mocowania od tylnych - czy tak jest w rzeczywistości?

Awatar użytkownika
artur
Posty: 4211
Rejestracja: niedziela, 4 maja 2008, 14:16
Model i rocznik moto.: OXygen 49 ccm, XJR 07
Województwo: P-wielkopolskie
Lokalizacja: Poznań

Postautor: artur » sobota, 1 marca 2014, 10:05

Tak jest.
P.S. wszystkie odpowiedzi są czysto teoretyczne podparte niewielką wiedzą własciciela w w/w temacie

Robert

Postautor: Robert » sobota, 1 marca 2014, 22:42

Dzięki.


Wróć do „Układ elektryczny.”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 27 gości