Wymiary wydechu RP02

Awatar użytkownika
UkaszS2
Posty: 154
Rejestracja: wtorek, 5 lipca 2016, 13:34
Model i rocznik moto.: czerwone SP 2001
Województwo: D-dolnośląskie
Lokalizacja: Wleń
Kontaktowanie:

Wymiary wydechu RP02

Postautor: UkaszS2 » czwartek, 24 maja 2018, 05:55

Bezskutecznie próbowałem połączyć kominy zakupione od Flankera z jakimś "No Name" przodem wydechu. Prawie się udało, ale przód składa się z 6ciu elementów, trudno to jakoś równo poustawiać, i raczej nie trzyma wymiarów oryginału. Bez cięcia i spawania się nie obejdzie.
Czy ma ktoś luzem oryginalny wydech i podjął by się dokonania pomiarów? Jak znajdzie się chętny to zrobię rysunek o które wymiary mi chodzi.
nr tel. 516 75432 osiem

Awatar użytkownika
gajny
Posty: 164
Rejestracja: środa, 15 czerwca 2011, 20:20
Model i rocznik moto.: XJR 1300 1999
Województwo: O-opolskie
Lokalizacja: Kowale

Re: Wymiary wydechu RP02

Postautor: gajny » piątek, 25 maja 2018, 20:01

Leżą w garażu wydechy pokaż co zmierzyć to postaram się to zrobić
bo jestem ja artystą, na niczym grać nie umiem ale jestem pijanistą

Awatar użytkownika
UkaszS2
Posty: 154
Rejestracja: wtorek, 5 lipca 2016, 13:34
Model i rocznik moto.: czerwone SP 2001
Województwo: D-dolnośląskie
Lokalizacja: Wleń
Kontaktowanie:

Re: Wymiary wydechu RP02

Postautor: UkaszS2 » sobota, 26 maja 2018, 07:41

Już wiem na pewno, że bez spawania się nie obejdzie, nie wiem tylko ile i dokładnie gdzie muszę poprawić. Chciałbym żeby kominy były zamontowane w położeniu jak najbliżej oryginału (do czego zmuszają ori mocowania przy kominach).No więc mam prośbę o zmierzenie tego co na załączonym obrazku. Postaram się to złożyć zgodnie z wymiarami i będę wiedział co jest nie tak. ten przód wydechu pochodzi z motocykla, który miał cały wydech zmieniony, a tłumiki były mocowane opaskami wokół i miały zajebiście długie rury na wejściu. Z ustawieniem ich pewnie nie było problemu, natomiast te ori nie do założenia.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
nr tel. 516 75432 osiem


Wróć do „Wydechy.”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość