Hipsterski stail

Awatar użytkownika
mariuszdg
Posty: 3531
Rejestracja: środa, 18 marca 2009, 18:07
Model i rocznik moto.: XJR1300 '07, SPEED TRIPLE R94
Województwo: S-śląskie
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Kontaktowanie:

Hipsterski stail

Postautor: mariuszdg » piątek, 24 kwietnia 2015, 20:34

Dawno nic nie pisałem wnoszącego jakiś nowy temat do naszych dyskusji. Jest piątek, Maryna u mamy więc pozwolicie, że się skuszę.
Najpierw przytoczę krótkie wyjaśnienie słowa, które użyłem w tytule:
Hipster (także hepster, łac. Hipsterus sophisticatus) – odmiana człowieka. Jego cechy charakterystyczne są tak wyrafinowane, że nikt właściwie nie jest pewien, jak wyglądają. Za punkt honoru postawił sobie oryginalność. Tak oryginalny, że w skali oryginalności od 1 do 10 jest siedemnastką, a jego odbicie w lustrze chciałoby wyglądać tak jak on. Sporo takich ludzi widuje się w Wielkiej Brytanii, USA, w Niemczech i w innych Holandiach. Ich środowiskiem jest tylko i wyłącznie miasto, gdzie indziej zginą z braku ekologicznej żywności i ciuchów z second-handu. Hipster przede wszystkim jest indywidualistą. Prawdziwy hipster nigdy nie skaleczył się komercją i brzydzi się tobą.[1]
Szczytowym osiągnięciem hipstera, swego rodzaju nirwaną, jest całkowite wyzbycie się swojej osobowości i stanie się przeciwieństwem każdego dookoła.

od siebie dodam, używają używanych notebooków firmy aple (bo z reguły na nowe ich nie stać). A i jeszcze żrą jakieś zupki z płatkiem róży po 20 zł za talerz.
Jak rozpoznać?
Przed przeczytaniem artykułu pewnie nie wiedziałeś (nie wiedziałaś?), kim są hipsterzy. To znaczy, że nie masz konta na Last.fm, albo masz całkiem normalnych znajomych. My, Nonsensopedyści, jesteśmy na tyle mili, by wyjaśnić Ci, że hipster to:

Pan[4] w wieku >20 lat. Właściciel eleganckiego swetra z dekoltem, eleganckich jaskrawych trampek, równie (jak nie bardziej!) eleganckich damskich spodni (obowiązkowo ciasne! czasami na tyle, że można je pomylić z kalesonami. Albo może to są kalesony?) i nie mniej eleganckich pięćdziesięciu profili na MySpace.
Fryzura unika wszelkich standardów. Może to być fryzura na garnek, emo grzywka, włosy krótkie, acz rozszalałe, włosy długie i rozszalałe, a ostatnio popularne stało się uczesanie na sarmatę, z wygolonymi bokami i bujnym czubem. Broda i wąsy mile widziane. Są ironiczne.
Jedna z niewielu osób, która nosi okulary, a nie ma wady wzroku. Okulary oczywiście muszą być tak wielkie i tak ciężkie, że powodują garbienie się.
Do swoich idealnie przylegających spodni często nosi szeroki pasek i/lub szelki (oczywiście na wierzchu).
Osobnik znajdujący potrzebę noszenia szalika i/lub czapki latem.
Człowiek, który ma iPody, iPhone'y iParę iNnych iRzeczy niezbędnych do lansu.
Kozak. Cwaniak. Samozwańczy ekspert w każdej dziedzinie. Lepszy od ciebie.
On wcale się na ciebie nie gapi dlatego, że mu się podobasz. On cię właśnie mierzy i nie podoba mu się to, co widzi. Wstydź się.
Fingerboard i skateboard do szpanu oczywiście. Zero jazdy! Zna on takie sztuczki, że ci ich nie pokaże.
Do używek hipstera należą obowiązkowo, umiłowane przez niego, papierosy Diarum, Pink Elephant, Black Devil (lansiarskie), oraz piwo Desperados, koniecznie z limonką w szyjce.
Obowiązkowo kwadratowa, materiałowa torba. Żadnych plecaków!
Niektórzy mylą ich z komputerem[5].
Obowiązkowo z kubkiem kawy ze Starbucksa w ręce.
Katolicy modlą się w kościele, Żydzi w synagodze. Tak samo hipsterzy modlą się w swojej ulubionej kawiarni – Starbucks. Jeśli nie chcesz się zarazić hipsterstwem, najlepiej unikaj tego miejsca.

Hipsterzy kochają vintage (Tak, nie retro, ale vintage). Nie tak jak wszyscy jednak. W swój własny, indywidualny sposób. Nie tylko inspirują się stylem sprzed kilkudziesięciu lat. Autentycznie noszą ubrania sprzed 30 lat. Swetry babci potrafią osiągnąć zawrotne ceny w sklepach vintage. Oldskulowe Ray-bany także są w modzie, w każdej paczce hipsterów muszą być co najmniej dwie osoby z czterdziestoletnim polaroidem. W Polsce, przez zamiłowanie do naszych braci Rosjan, jest to aparat Zenit.

żródło: http://nonsensopedia.wikia.com/wiki/Hipster
Krótko pisząc sprowadza się to wszystko do pseudo oryginalności. Goście myślą, że są niepowtarzalni, a jak się ich zbierze do kupy, to ciężej ich rozróżnić niż znaleźć indywidualne cechy osobnicze w stadzie Japończyków.
Niestety (lub dla niektórych stety :)) zaczęto w podobny sposób odchodzić do projektowania motocykli.
By uzmysłowić o czym piszę podam przykład hipstera i jego maszyny:

p90136335-highres-1-Copy.jpg


teraz już wszystko jasne :)
Jak to w życiu bywa zaczęło się dość niewinnie, od przerabiania starych motongów na styl tzw caffe racer.
Zgodnie z definicją, hipster musiał się rzucić na te motocykle, ponieważ, faktycznie były one oryginalne, niepowtarzalne, jedyne itd.

481817_337327926365068_285956364_n.jpg


Tutaj niestety pojawiły się pewne problemy:
primo - hipster jest tak oryginalny, że nie potrzebuje mieć prawa jazdy by prowadzić swoją maszynę,
secundo - z uwagi na swoje delikatne rąsie, nie może prowadzić motocykla ze sportową kierownicą (a caffe powinien mieć taką kierownicę),
tertio (po hipstersku - tercjo) - z oczywistych więc przyczyn musi jeździć off road.
By być oryginalnym nie może użyć do tego celu np:

Honda-CRF-450X-2006-03.jpg


woli więc:

bmw-r1200r-lazareth1.jpg


tutaj przerwa na reklamę, można iść po popkorn!
https://www.youtube.com/watch?v=9iESq84 ... 84&index=1

Inżynierowie (pewnie również hipsterzy) doszli do wniosku, że wymyślą tak oryginale motocykle, że rzucą na kolana wszystkich innych hipsterów.
I tak oto powstały:

XJR 1300 by Kenio (Srenio)

2015YamahaXJR1300EUPowerBlueStudio007.jpg


2015_YAM_XJR1300R-1-1024x665.jpg


BMW R1200R Ninet

101613top-i-2.jpg


P90136332_highRes1-700x467.jpg


Ducati Scrambler

la-fi-hy-ducati-2015-scrambler-20140924.jpg


3-2015-ducati-scrambler.jpg


Yamaha XV950R



Mógłbym jeszcze spróbować dożucić scramblerka od Triumpha, ale akurat w tym przypadku najpierw był Scrambler a potem nadszedł Hipster.

Do napisania tego natchnęła mnie dyskusja w wątku poświęcona nowym XJRką.

Żyjemy w erze, w której zaczęto stawiać na (czasami pseudo) oryginalność. Ludzie są coraz bardziej zamożni (przynajmniej część z nich) i próbują indywidualizować swoje sprzęty z którymi się utożsamiają, swoje ciało, swoją przestrzeń. Patrząc na to z boku często jednak można dojść do wniosku, że ten cały indywidualizm wygląda tak samo i jest powszechny. Czy ma to więc sens? Nie mam pojęcia, ale wierzcie mi, że to zjawisko potrafi być zabawne :)

Co więc z naszymi motocyklami? Pewnie za jakiś czas jakiś hipster z Jappani stwierdzi, że są tak oldschool'owe, że w sumie strzałem w dziesiątkę byłoby je jeszcze raz wrzucić na rynek ;-)

Tyle słowa na niedziele.

Pozdrawiam
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Ostatnio zmieniony piątek, 24 kwietnia 2015, 21:15 przez mariuszdg, łącznie zmieniany 6 razy.
"Kto drogi prostuje ten w lesie nocuje..."

Awatar użytkownika
mariuszdg
Posty: 3531
Rejestracja: środa, 18 marca 2009, 18:07
Model i rocznik moto.: XJR1300 '07, SPEED TRIPLE R94
Województwo: S-śląskie
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Kontaktowanie:

Hipsterski stail

Postautor: mariuszdg » piątek, 24 kwietnia 2015, 20:42

miałem to napisać z miesiąc temu, niestety brak możliwości dodawania olinkowanych zdjęć zajebiście kastruje klimat takich wpisów, pomimo tego wrzuciłem w takiej formie. Może będzie się komuś chciało klikać w linki :(

pozaciągałem te foty i wrzuciłem z kompa.

i tak lipa, bo można dodać max 10 załączników

ps
ja chce taki sam mechanizm jak był w starym forum. Linkuję fote przy użyciu: img /img i działa.
Ostatnio zmieniony piątek, 24 kwietnia 2015, 21:12 przez mariuszdg, łącznie zmieniany 2 razy.
"Kto drogi prostuje ten w lesie nocuje..."

Awatar użytkownika
farba
Posty: 2635
Rejestracja: wtorek, 3 sierpnia 2010, 18:26
Model i rocznik moto.: Żółta taryfa
Województwo: W-mazowieckie

Hipsterski stail

Postautor: farba » piątek, 24 kwietnia 2015, 20:54

Był taki okres w historii kiedy auta różniły się przeważnie kolorem, a kolorów było trzy do czterech.
Nie nadążam za tymi wszystkimi trendami, emo, hipster,timber coś tam, metro homo (walimieto)
Ale wolę jak ktoś w nietypowy sposób zmodyfikuje swój pojazd niż jak się obsrywa żeby zdobyć oryginalne zakrętki na wentyle.

Dyskusję uważam za otwartą ;)

Awatar użytkownika
Maciejka
Posty: 531
Rejestracja: sobota, 17 maja 2014, 12:35
Model i rocznik moto.: XJR 1300 2005
Województwo: P-wielkopolskie
Lokalizacja: Września

Re: Hipsterski stail

Postautor: Maciejka » piątek, 24 kwietnia 2015, 21:36

Hipsterów jest już tak dużo, że bycie hipsterem stało się modne, a więc nie hipsterskie. Co za paradoks

Awatar użytkownika
mariuszdg
Posty: 3531
Rejestracja: środa, 18 marca 2009, 18:07
Model i rocznik moto.: XJR1300 '07, SPEED TRIPLE R94
Województwo: S-śląskie
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Kontaktowanie:

Hipsterski stail

Postautor: mariuszdg » piątek, 24 kwietnia 2015, 21:48

właśnie się zastanawiam, czy Staniu nie został Hipsterem? Chyba nawet brodę zapuścił? ;-)
"Kto drogi prostuje ten w lesie nocuje..."

Awatar użytkownika
Zdzislaw
Posty: 3501
Rejestracja: poniedziałek, 13 grudnia 2010, 14:39
Model i rocznik moto.: PzKpfw.Ausf.DT-75
Województwo: C-kujawsko-pomorskie
Lokalizacja: Janikowo
Kontaktowanie:

Hipsterski stail

Postautor: Zdzislaw » piątek, 24 kwietnia 2015, 21:58

farba pisze:....
Ale wolę jak ktoś w nietypowy sposób zmodyfikuje swój pojazd niż jak się obsrywa żeby zdobyć oryginalne zakrętki na wentyle.

Dyskusję uważam za otwartą ;)


Zabolało mnie to, ale nie mam już granatów na wentylach :) .

Po za tym cała reszta to podsumowanie emo pedałów i tyle.Widząc takiego HGW, co to w łułkach i różowych trampach chodzi, okułałach większych od jego mózgu... Ledwo mech obleci papę, zapuszczają brodę..... fryzura, że nie wiadomo, czy to dziewczyna, czy chłopak. Pokolenie bez przyszłości. Jeszcze z 20 lat temu dzieciaki z mojego pokolenia naparzały w piłkę międzyblokowo, robiło się ogniska nad jeziorem.... teraz pustki na dworze, wszyscy przed kompami siedzą, no oprócz żulów spode sklepa z piwem.

Awatar użytkownika
umberto
Posty: 1580
Rejestracja: sobota, 23 lutego 2008, 19:59
Model i rocznik moto.: ArtBikeGarage Limited Edition
Województwo: P-wielkopolskie
Lokalizacja: Poznań

Re: Hipsterski stail

Postautor: umberto » sobota, 25 kwietnia 2015, 07:10

Maryjan, czy jeśli podobają mi się nowe XJRy to oznacza, że jestę hipsterę :szok:

dlugi 99
Posty: 196
Rejestracja: wtorek, 4 listopada 2008, 13:31
Lokalizacja: Grodzisk Mazowiecki

Hipsterski stail

Postautor: dlugi 99 » sobota, 25 kwietnia 2015, 07:36

Umbi i Cezar zapuszczajcie brody i wszystko będzie jasne :lol:

Awatar użytkownika
umberto
Posty: 1580
Rejestracja: sobota, 23 lutego 2008, 19:59
Model i rocznik moto.: ArtBikeGarage Limited Edition
Województwo: P-wielkopolskie
Lokalizacja: Poznań

Re: Hipsterski stail

Postautor: umberto » sobota, 25 kwietnia 2015, 07:45

Nie wiem jak Cezar, ale ja zapuszczam od 46 lat z marnym efektem. Nieustannie..

Awatar użytkownika
Unfamiliar
Posty: 1448
Rejestracja: środa, 13 czerwca 2012, 13:34
Model i rocznik moto.: XJR 1300 2007
Województwo: S-śląskie
Lokalizacja: PL

Re: Hipsterski stail

Postautor: Unfamiliar » sobota, 25 kwietnia 2015, 11:02

Czuję się na tyle odjazdowo oryginalny, że mam w dupie hipsterów też.
W nawiązaniu to przebrzydkiej tendencji braku oryginalności w prezentowanych moto, z powagą stwierdzam że XJR, jako motocykl ponadczasowy nie ma prawa zostać sklasyfikowany w jakiejkolwiek klasyfikacji. Bez względu na to kto, co i jak z nią zrobi, jedynym rezultatem jest/będzie pozbawienie jej duszy. A tego mojej lali zrobić nie pozwolę. No, poza dodaniem szybki:)))
***** ***

Awatar użytkownika
donCezarre
Posty: 2148
Rejestracja: wtorek, 1 stycznia 2008, 13:33
Model i rocznik moto.: XJR 1300 2004
Województwo: W-mazowieckie
Lokalizacja: Warszawa
Kontaktowanie:

Re: Hipsterski stail

Postautor: donCezarre » sobota, 25 kwietnia 2015, 13:52

Unfamiliar pisze:Czuję się na tyle odjazdowo oryginalny, że mam w dupie hipsterów też.
W nawiązaniu to przebrzydkiej tendencji braku oryginalności w prezentowanych moto, z powagą stwierdzam że XJR, jako motocykl ponadczasowy nie ma prawa zostać sklasyfikowany w jakiejkolwiek klasyfikacji. Bez względu na to kto, co i jak z nią zrobi, jedynym rezultatem jest/będzie pozbawienie jej duszy. A tego mojej lali zrobić nie pozwolę. No, poza dodaniem szybki:)))

Aleś się nagadał....
Prawdziwy mistrz wygrywa zawsze.......

Awatar użytkownika
balth
Posty: 3193
Rejestracja: czwartek, 20 grudnia 2007, 13:09
Model i rocznik moto.: K1300R15
Województwo: W-mazowieckie
Lokalizacja: Warszawa

Re: Hipsterski stail

Postautor: balth » sobota, 25 kwietnia 2015, 20:00

Dla mnie te motocykle są.... ciekawe, niezależnie od tego kto i dla kogo ja wyprodukował.
bye

balth

Awatar użytkownika
mryc
Posty: 863
Rejestracja: niedziela, 24 lutego 2008, 23:49
Model i rocznik moto.: XJR1300 '03 RP06 Extreme Yello
Województwo: E-łódzkie
Lokalizacja: Łódź

Hipsterski stail

Postautor: mryc » sobota, 25 kwietnia 2015, 21:22

Hm, Hipsterski, siaki czy sraki, nie ważne nich producenci myślą nad nowymi modelami. Trendy jak w modzie, idzie nowe, trzeba się dostosować, jest klientela która ma kasę więc trzeba ich złapać i zarobić.
A czy jest to okazja do dyskusji o Hipach, można i to chętnie, najlepiej w zbombionych lub live
Yello "Fly" Submarine
665664515

Awatar użytkownika
Unfamiliar
Posty: 1448
Rejestracja: środa, 13 czerwca 2012, 13:34
Model i rocznik moto.: XJR 1300 2007
Województwo: S-śląskie
Lokalizacja: PL

Re: Hipsterski stail

Postautor: Unfamiliar » niedziela, 26 kwietnia 2015, 09:12

donCezarre pisze:Aleś się nagadał....

Bełkot bo bełkot, przyznaję ze skruchą, alem wyrzucił to z siebie i czuję się szczęśliwszy.
***** ***

Bitels

Hipsterski stail

Postautor: Bitels » niedziela, 26 kwietnia 2015, 09:46

Chyba Lechu z tą duszą wyjątkowo ma rację ;)
Hipsterski czy inny, styl się zmienia.
Nie ma nic złego w trendach jako takich, one są i zawsze były. Moda w czasach mojej młodości była o wiele brzydsza.
Kiepski jednak jest pomysł modyfikowania motocykla jakim jest xjr-a, bo z założenia była przedstawicielem innego stylu (trendu) i jako taki był produkowany bardzo długo.
Ponadczasowość polega na tym, że pewne rzeczy pozostają podziwiane, choć niezmienne - bez względu na aktualne mody.
Niepokoił mnie wygląd nowszych xjr-ek, bo o ile normy unijne pozbawiły je jednego wydechu i to jeszcze zniesę, to już nie bardzo rozumiałem, po co zmiany lusterek, zegarów, czy tylnej lampy. Mimo, że drobne, te zmiany mocno aktualizowały design i ja na to reagowałem raczej źle - bo ja chciałem mieć relikt czasów, kiedy motocykle nie były plasticzane, miały gaźniory, wielką pojemność, nie były chłodzone cieczą i nie miały ABS-ów, systemów kontroli trakcji, uślizgów tylnego koła itp. Relikt wyglądać ma stylowo i kropka. Ma mieć lusterka i tylną lampę takie, jak były modne w erze, z której pochodził. Szukałem roczników starszych i taki mam.
To co mamy w 2015, to może i stylowe jest, mnie się nawet podobają te motocykle, ale... Jak dla mnie przestarzałe rozwiązania techniczne wpakowali w nowoczesną budę i powstał ni pies ni wydra. Albo chcemy relikt, stylówę, lata 80-te, albo mamy nowocześnie i modnie wyglądający motocykl z silnikiem sprzed 40 lat. Gówniany pomysł, w wyniku którego mamy motocykl bez duszy. Trochę jakby WSKę obudować plastikiem a'la ścigacz.

Awatar użytkownika
balth
Posty: 3193
Rejestracja: czwartek, 20 grudnia 2007, 13:09
Model i rocznik moto.: K1300R15
Województwo: W-mazowieckie
Lokalizacja: Warszawa

Hipsterski stail

Postautor: balth » niedziela, 26 kwietnia 2015, 16:51

Bitels pisze:[..] i powstał ni pies ni wydra. [..]


...ale niewątpliwie :> powstał :> :> nowy :> :> :> produkt, który przy nakładach mniejszych niż skonstruowanie i wyprodukowanie nowego produktu (dla odmiany) ma nadal szanse się sprzedać.
korpo.

rozumiem i podoba mi się twoje podejście w temacie klasyków. nie będzie już TAKICH ujm. kropka.
chociaż ja liczę po cichutku na powstanie z grobu GSXa.
pożyjemy, zobaczymy.
bye

balth

Awatar użytkownika
Holender
Posty: 1796
Rejestracja: sobota, 14 maja 2011, 19:18
Model i rocznik moto.: XJR 1300 RP10 2005
Województwo: K-małopolskie
Lokalizacja: Olkusz

Hipsterski stail

Postautor: Holender » niedziela, 26 kwietnia 2015, 17:25

Bitels pisze:Kiepski jednak jest pomysł modyfikowania motocykla jakim jest xjr-a


:zdrowko:

balth pisze: chociaż ja liczę po cichutku na powstanie z grobu GSXa.


:zdrowko:

IMHO XJR-ę można tylko upiększać w detalach, wszystkie grubsze przeróbki tylko szpecą ten motocykl. Jest to forma zamknięta i skończona. Koniec. Kropka.
And any fool knows a dog needs a home,
A shelter from pigs on the wing.

staniu

Hipsterski stail

Postautor: staniu » poniedziałek, 27 kwietnia 2015, 16:06

mariuszdg pisze:właśnie się zastanawiam, czy Staniu nie został Hipsterem? Chyba nawet brodę zapuścił? ;-)

potwierdzam jestem Hipsterem :zawstydzony:
Unfamiliar pisze: mam w dupie hipsterów

Marzyciel :mrgreen:

Awatar użytkownika
mariuszdg
Posty: 3531
Rejestracja: środa, 18 marca 2009, 18:07
Model i rocznik moto.: XJR1300 '07, SPEED TRIPLE R94
Województwo: S-śląskie
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Kontaktowanie:

Hipsterski stail

Postautor: mariuszdg » wtorek, 28 kwietnia 2015, 17:15

Staniu musimy się umówić na zupkę z mientą w mecce Hipsterów w Stolicy. Plac Zbawiciela, w niedalekiej odległości Tęczy :hyhy:

Mi chodziło o to, że te motocykle są tak samo oryginalne jak te hipstery. Sztuczność bez samoświadomości i plastiki do okoła.

ps
Oczywiście Staniu to oddzielna kategoria Katolickiego Hipstera, nie opisanego jeszcze przez naukowców (no może wyjątkiem był Noe)
;-)
"Kto drogi prostuje ten w lesie nocuje..."

Awatar użytkownika
farba
Posty: 2635
Rejestracja: wtorek, 3 sierpnia 2010, 18:26
Model i rocznik moto.: Żółta taryfa
Województwo: W-mazowieckie

Hipsterski stail

Postautor: farba » wtorek, 28 kwietnia 2015, 21:49

A xjr'a to ma przedni błotnik zadupek i chromy z czego drogi Maryjanie, :?: nowsze modele mają jeszcze osłonę zębatki z tego samego :!:
" kiedyś nawet śmieci były lepsze: miedź, marmur, granit - a teraz gips, papier, plastik"

staniu

Hipsterski stail

Postautor: staniu » środa, 29 kwietnia 2015, 13:35

mariuszdg pisze:Mi chodziło o to, że te motocykle są tak samo oryginalne jak te hipstery.


Piszesz o "nas" z taką nienawiścią zakrapianą cynizmem, jakbyśmy Ci Marynę wydymali na śpiku :hyhy:

Awatar użytkownika
umberto
Posty: 1580
Rejestracja: sobota, 23 lutego 2008, 19:59
Model i rocznik moto.: ArtBikeGarage Limited Edition
Województwo: P-wielkopolskie
Lokalizacja: Poznań

Re: Hipsterski stail

Postautor: umberto » środa, 29 kwietnia 2015, 21:53

na śpiku Maryjana, Maryny czy na naszym..?

Awatar użytkownika
oster
Posty: 298
Rejestracja: sobota, 9 lutego 2008, 22:18
Model i rocznik moto.: XJR 1300 2002
Województwo: W-mazowieckie
Lokalizacja: Warszawa

Hipsterski stail

Postautor: oster » czwartek, 30 kwietnia 2015, 13:45

Mariuszku! rozumiem Twoje rozterki i wątpliwości takźe gratuluję elokwencji i buntowniczej postawy :shock: ale nie zapominaj źe
"kaźde pokolenie ma własny czas" ;-)
"Miłosc wszystko zwycięży,szczególnie miłosc do pieniędzy"

Awatar użytkownika
artur
Posty: 4210
Rejestracja: niedziela, 4 maja 2008, 14:16
Model i rocznik moto.: OXygen 49 ccm, XJR 07
Województwo: P-wielkopolskie
Lokalizacja: Poznań

Hipsterski stail

Postautor: artur » czwartek, 30 kwietnia 2015, 19:56

oster pisze:Mariuszku! rozumiem Twoje rozterki i wątpliwości takźe gratuluję elokwencji i buntowniczej postawy :shock: ale nie zapominaj źe
"kaźde pokolenie ma własny czas" ;-)

osterku drogi chyba nie masz na myśli tego!
https://www.youtube.com/watch?v=h7ES_rO9bFM
P.S. wszystkie odpowiedzi są czysto teoretyczne podparte niewielką wiedzą własciciela w w/w temacie

Awatar użytkownika
oster
Posty: 298
Rejestracja: sobota, 9 lutego 2008, 22:18
Model i rocznik moto.: XJR 1300 2002
Województwo: W-mazowieckie
Lokalizacja: Warszawa

Hipsterski stail

Postautor: oster » czwartek, 30 kwietnia 2015, 20:17

Artur- przeczytałeś mnie do podszewki :-P cytat prosty acz głęboki ;-)
"Miłosc wszystko zwycięży,szczególnie miłosc do pieniędzy"

Awatar użytkownika
artur
Posty: 4210
Rejestracja: niedziela, 4 maja 2008, 14:16
Model i rocznik moto.: OXygen 49 ccm, XJR 07
Województwo: P-wielkopolskie
Lokalizacja: Poznań

Re: Hipsterski stail

Postautor: artur » czwartek, 30 kwietnia 2015, 20:21

osterku kochany - nie od podszewki a raczej od kalesonów!
P.S. wszystkie odpowiedzi są czysto teoretyczne podparte niewielką wiedzą własciciela w w/w temacie

Awatar użytkownika
oster
Posty: 298
Rejestracja: sobota, 9 lutego 2008, 22:18
Model i rocznik moto.: XJR 1300 2002
Województwo: W-mazowieckie
Lokalizacja: Warszawa

Re: Hipsterski stail

Postautor: oster » czwartek, 30 kwietnia 2015, 21:14

artur pisze:osterku kochany - nie od podszewki a raczej od kalesonów!

Miałem na myśli podszewkę w kalesonach ;-) garderoba rzadko spotykana ale jednak ;-)
"Miłosc wszystko zwycięży,szczególnie miłosc do pieniędzy"

Awatar użytkownika
Unfamiliar
Posty: 1448
Rejestracja: środa, 13 czerwca 2012, 13:34
Model i rocznik moto.: XJR 1300 2007
Województwo: S-śląskie
Lokalizacja: PL

Hipsterski stail

Postautor: Unfamiliar » piątek, 1 maja 2015, 06:42

staniu pisze:Piszesz o "nas" z taką nienawiścią zakrapianą cynizmem, jakbyśmy Ci Marynę wydymali na śpiku :hyhy:

umberto pisze:na śpiku Maryjana, Maryny czy na naszym..?


W kontekście śpiku jako
- sądeckiego "dziecka"
- mazurskich i śląskich "smarków lub wydzieliny z nosa"
- lubawskiej i zagłębiowskiej "senności"
- suwalskiego "snu"
- pałuciej i gnieżnińskiej "skroni"
- góralsko ceprowskiego "zamarzniętego kataru"
oraz poznańskiego "posłania" ale też i "snu",
nasuwa się interpretacja myśli Waszych o insynuacji zorganizowania uciech cielesnych we śnie, na posłaniu pełnym glutów z nosa śpiącego dziecka, przez osoby z chronicznie zamarzającym katarem sięgającym skroni?
Twardo!
***** ***

Awatar użytkownika
balth
Posty: 3193
Rejestracja: czwartek, 20 grudnia 2007, 13:09
Model i rocznik moto.: K1300R15
Województwo: W-mazowieckie
Lokalizacja: Warszawa

Hipsterski stail

Postautor: balth » piątek, 1 maja 2015, 09:23

mariuszdg pisze:[..]
Mi chodziło o to, że te motocykle są tak samo oryginalne jak te hipstery. Sztuczność bez samoświadomości i plastiki do okoła.
[..]


geezazz: plastiki dookoła? a który nowowyprodukowany motocykl tego nie ma? samoświadomość? tzn: co?
bye

balth

Awatar użytkownika
Holender
Posty: 1796
Rejestracja: sobota, 14 maja 2011, 19:18
Model i rocznik moto.: XJR 1300 RP10 2005
Województwo: K-małopolskie
Lokalizacja: Olkusz

Hipsterski stail

Postautor: Holender » piątek, 1 maja 2015, 10:18

balth pisze:
geezazz: plastiki dookoła? a który nowowyprodukowany motocykl tego nie ma?


Aaaaa, jest taki jeden http://carnews.beforward.jp/searchs/det ... _id=217683 :-P
And any fool knows a dog needs a home,

A shelter from pigs on the wing.


Wróć do „Motocykle”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość